Як зрозуміти, що пора купити туристичний GPS навігатор

З кожним роком туризм набирає обертів все більше і більше. Причому якщо раніше були популярні прості поїздки за кордон, то зараз стають актуальними піші походи і екстремальні вилазки за місто, в гори і інші віддалені від цивілізації місця.

Якщо ви теж недавно долучилися до подібної культурі, можливо, настав той самий момент, коли варто купити туристичний GPS навігатор. Розповімо кому він потрібен, навіщо і як вибрати кращий.

Навіщо туристичний, коли є звичайний?

Тут варто розуміти одну важливу грань між звичайним і туристичним навігатором. Другий варіант - пристрій вузькопрофільного призначення і орієнтоване, перш за все, на роботу в специфічних і складних умовах. Звичні нам всім навігаційні апарати можуть просто не впоратися з поставленими завданнями.

Переваги туристичного навігатора перед смартфонами

Прокласти маршрут, знайти рибне місце, повернутися до автомобіля в безпросвітній лісі ... з усім цим легко може впоратися туристичний навігатор. Як ви вже зрозуміли, у нього є ряд переваг перед класичної навігаційною системою смартфона.

  • GPS-антена набагато могутніше, ніж у звичайного смартфона. Наприклад, в глухому лісі телефон просто не побачить вас. А ось професійне пристрій зможе вивести в світ.
  • Багато навігатори працюють на батарейках, а тому цілком можуть стати відмінними супутниками в піших походах за містом на тиждень і більше.
  • Присутній протиударний і водонепроникний корпус. Ніякої дощ і непередбачені обставини не зможуть вивести пристрій з ладу. Навіть якщо ви втопите його в річці, він буде далі працювати.
  • Туристичні навігатори стійкі до морозів. Їх часто задіюють альпіністи і туристи, які часто відвідують гори в зимовий час.
  • Карти - то саме кардинальна відмінність, заради якого туристи віддають перевагу саме професійні пристрої. У них детально вказана місцевість, наявність водойм, їх глибини і інші ключові дані, важливі для орієнтації в просторі.

Таким чином, якщо ви плануєте займатися активним туризмом, альпінізмом, полюванням або риболовлею, то туристичний навігатор стане справжнім подарунком долі.

 29.11.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок