Як купити водонепроникний годинник і не помилитися

Мабуть, немає ворога страшнішого для годинникового механізму, ніж звичайна вода. Саме вона є причиною поломки більшості сучасних (і не тільки годин). Саме від неї намагаються захистити свої пристрої все просунуті виробники.

Сьогодні ми поговоримо про практичні аспекти вибору і розповімо, як купити водонепроникні годинники безпомилково. Почнемо з найголовніших нюансів, про які слід знати.

«Водонепроникність» проникна?

Дійсно, багато виробників сьогодні маркують годинник терміном «водонепроникний». Здавалося б, що тут такого? Однак саме це слово вводить в оману багатьох користувачів.

Справа в тому, що покупці звикли асоціювати поняття водонепроникності з герметичністю. Однак на ділі, рівень непроникності - це рівень тиску, який можуть витримати годинник і при цьому повністю зберегти цілісність, а головне, працездатність годинникового механізму всередині.

Куди дивимося?

Годинники часто маркуються рівнем водонепроникності. І на нього як раз потрібно звертати увагу. Виділимо кілька ступенів водозащити.

  • До 10 метрів. Тут допустимо попадання на дисплей годин дощу, крапель від дощу і випадкових бризок води.
  • До 30 метрів. Можна носити під час для повсякденного носіння і можуть витримати воду під час миття рук, наприклад.
  • До 50 метрів. Найчастіше виробники ставлять це маркування і кажуть, що з годинником можна плавати, але при цьому не рекомендують довго перебувати у воді. Мабуть, краще цього зовсім не робити.
  • До 100 метрів. А в такому годиннику вже можна спокійно плавати і приймати душ. Ось тільки глибоко запливати все-таки не варто, інакше можете виринути з уже неробочим механізмом.
  • До 200 метрів. Годинники для професійного плавання. Саме такі часто використовують плавці під час змагань.
  • До 300 метрів. А з таким годинником можна займатися професійним дайвінгом і занурюватися в воду з дихальними сумішами.

Як бачите, немає нічого складного в виборі водонепроникних годин. Головне - не слухати, що вам намагаються вселити виробники в рекламних кампаніях і робити покупку усвідомлено, враховуючи всі нюанси.

 13.02.2020
 (10 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок