Як купити навігатор в машину не переплачуючи

При виборі GPS навігатора для автомобіля не слід сліпо керуватися правилом "чим дорожче, тим краще". Виробники, які зарекомендували себе як надійні, випускають пристрої, що продаються в різних цінових сегментах. Наприклад, вся навігаційна техніка для автомобіля від компанії Garmin відмінно зарекомендувала себе в Україні. Головне знати на які характеристики і параметри звертати увагу в обов'язковому порядку, щоб купити навігатор в машину і не пошкодувати.

Основоположні характеристики пристрою

Про смаки не сперечаються. Одному водієві зручно використовувати сенсорний навігатор з великим дисплеєм, хтось робить вибір на користь кнопкового управління пристроєм. Для кого-то важливий бренд, а для кого-то низька вартість. У будь-якому випадку, перед покупкою автомобільного GPS навігатора слід упевнитися в стабільності програмного забезпечення, а також якості самої техніки. В даному аспекті найкраще вивчити відгуки реальних користувачів.

Наступний етап - розгляд можливості встановлення різних карт. Дізнайтеся чи може конкретний навігатор взаємодіяти з картами сторонніх розробників.

Все залежить від мети

Більшість пропонованих на ринку навігаторів підходять для поїздок в межах населеного пункту, по регіональним дорогам, трасах, а також для подорожей за кордон. Але крім того, на ринку існують і моделі, які створені спеціально для професійних водіїв. Наприклад Garmin Dezl. Пристрої лінійки мають 7-и дюймовий екран, більш потужний динамік голосового асистента і підвищений рівень захисту від зовнішніх факторів.

Найбільш істотна відмінність комерційних моделей від аматорських - можливість перших забезпечити оглядовість усіх боків транспортного засобу. Також навігатор підкаже яку смугу руху вибрати для здійснення маневру на складних ділянках дороги. Ось тільки деякі додаткові можливості навігатора Garmin:

  • Розрахунок часу прибуття до кінцевої точки, в залежності від габаритів і маси автомобіля;
  • Актуальний путівник по спеціалізованим сервісним центрам;
  • Підтримка деталізованих карт автомобільних магістралей і проїжджих частин міст Європейського союзу.
 26.04.2019
 (33 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок