Як купити ехолот для риболовлі з берега?

 Раніше ехолоти були доступні і використовувалися виключно на певній глибині і лише з човна (або іншого судна). Рибалки, які сиділи на березі повинні були шукати місця для лову інтуїтивно. З даною проблемою вирішили розібратися розробники Lowrance FishHunter. На прикладі пристрою розберемося, яким чином можна вдосконалити берегову рибну ловлю кожному.

Альтернатівний погляд на звичне

Як показує практика, найбільше, після покупки FishHunter дивуються завзяті рибалки. Люди, які звикли очікувати перший клювання годинами не відразу розуміють, яким чином бездротовий ехолот може так детально відображати структуру дна і рух живності водойми.

Проте, все досить просто. Наприклад Lowrance FishHunter 3D - кулясте пристрій вагою менше 200 грам. При цьому, такий компактний ехолот може сканувати водойма відразу 5-ю променями різних частот. Сигнал буде отримано на вашому смартфоні / планшеті на дистанції до 60 метрів від пристрою. Варто зазначити, що для утворення пари ехолот-телефон не потрібен мобільний інтернет і супутник. Синхронізації проводиться за допомогою власного WiFi з'єднання. Максимальна глибина сканування - 48 метрів. Це означає, що бездротової ехолот компанії підійде для лову на більшості прісних українських водойм.

Особливості бездротових ехолотів

FishHunter виконаний в поплавковою формі, яка дозволяє йому триматися на воді і передавати сигнал пристрою без перерви.

Бездротовий ехолот - одна з головних снастей на зимовій риболовлі. Вам не потрібно робити сотні лунок і чекати годинами на морозі. Просте сканування дна покаже конкретні місця, в яких дійсно є риба. Lowrance стверджує, що їх пристрої можуть працювати при температурі до -20 градусів Цельсія.

За власним маршрутом

Хочете створити інтерактивну карту конкретного водоймища? Не проблема, потрібно зробити два кроки: купити Lowrance FishHunter 3D і підключити його до смартфону або планшету. Далі, необхідно задіяти ехолот в потрібному водоймі з човна і проплисти потрібні сектори.

Спеціальна світлодіодне підсвічування пристрою дозволити йти на риболовлю в будь-який час доби за будь-яких погодних умовах.

 03.05.2019
 (41 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок