Як купити годинники водонепроникні правильно

Вологозахист - досить важливий параметр при виборі годинника. Різниця в тому, що коли справа стосується механічних годинників, водонепроникність використовується як додатковий спосіб захисту механізму. Якщо ж мова йде про спортивні годиннику, захист від води - спосіб зробити їх більш універсальними, в тому числі і для використання в якості віртуального асистента в басейні і на відкритій воді.

Вибір класу захисту

На ринку водостійких спортивних годин можна зустріти такі позначення:

  • Годинники водонепроникні 200 м (або 20 ATM). Для прикладу візьмемо Garmin Fenix ​​5 Plus. Максимальний рівень водонепроникності в 200 метрів не означає, що годинник буде коректно працювати на такій глибині. Щоб побачити об'єктивні дані, слід розділити даний показник на 10. Тобто такий годинник підійдуть не тільки для занять плаванням, а й для любительського дайвінгу;
  • Годинники водонепроникні 100 м (10 ATM). Подібні спортивні годинник призначений для вимірювання життєвоважливих показників в басейнах і на поверхнях відкритої води. Деякі моделі Garmin з рівнем захисту 10 ATM був помічений на руці професійних плавців;
  • Годинники водонепроникні 50 м (5 ATM). Смарт-годинник з таким рівнем захисту витримують попадання значної кількості вологи. Моделі з вологозахистом в 5 ATM використовуються в туризмі, спортивному орієнтуванні, тріатлоні, легкої атлетики, а також інших видах спорту, основна площадка для заняття якими - відкрита місцевість.
  • Годинники водонепроникні 30 (3 ATM). Навіть самі виробники рекомендує берегти такі пристрої від "знайомства" з водяною середовищем. Підійдуть для прогулянок під невеликим дощем.

Як уберегти годинник

Якщо ваші спортивні годинник має вологозахист і ударостійкий корпус, це не означає що останнім неможливо завдати шкоди. Головне ланка водонепроникності - спеціальна прокладка, яку необхідно міняти раз в 1-3 року (в залежності від конструкції). Практично всі виробники спортивних смарт-годин не рекомендує використовувати вироби в лазнях, саунах, а також регулярно розміщувати під струмінь гарячої води.

Коли годинник знаходиться під тиском води (при різкому зануренні, або зануренні з аквалангом) не слід натискати кнопки, або впливати на механізм будь-яким іншим способом.

 12.04.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок