Як купити бездротовий велокомп'ютер в Україні і не помилитися

Якщо ви любите кататися на велосипеді і при цьому часто заїжджає за межі міста, то ця стаття написана спеціально для вас. Сьогодні розповімо про одну деталь, яка точно повинна бути в арсеналі сучасного велосипедиста.

Як ви вже зрозуміли, мова піде про рішення купити бездротовий велокомп'ютер в Україні. Ось тільки як це зробити розумно і не наробити дурних помилок, розповімо нижче.

Навіщо він потрібен - велокомп'ютер?

Велокомп'ютер почав з'являтися відносно недавно в руках професійних велосипедистів, проте вже зараз його прагнуть придбати і любителі, і просто велотуристи, які часто подорожують своїм ходом по околицях.

Комп'ютер допомагає фіксувати найважливіші показники. Причому варто розуміти, що відображає гаджет не тільки швидкість, але і інші цікаві цифри - температуру повітря, атмосферний тиск, висоту, рівень підйому, пройдену відстань і ще багато чого цікавого. Все залежить від того, який пристрій ви візьмете.

Який вибрати?

Який велокомп'ютер купувати - вирішувати вам. Однак варто відштовхуватися від тих характеристик, які вам потрібні з ймовірністю в 99%. А тут уже потрібно дивитися на тип велопрогулянок, які ви робите.

Наприклад, якщо ви катаєтеся на рівні любителя і просто любите оглядати таким чином околиці, то вам вистачить найпростішого пристрою, який буде демонструвати швидкість, пройдену відстань і показувати карту пересування. Для тренувань і професійного спорту (наприклад, для підготовки до велозабіг) потрібно дещо серйозніше з великим набором можливостей.

В цілому, рекомендуємо звертати увагу на кілька критеріїв.

  • Кількість і тип функцій. Про це ми вже сказали вище - Не будемо затримуватися.
  • Інтерфейс. Вам повинно бути зручно дивитися на екран і бачити там всю важливу для себе інформацію. Це ж відноситься до системи управління велокомп'ютер.
  • Ступінь захисту. Якщо вам потрібен професійний велокомпьютер, варто придивлятися до виробників, які гарантують гарний захист від дощу і снігу, УФ-випромінювання, вібрацій, ударів, з можливістю автономного живлення і стійкістю до низьких / високих температур.

Також відзначимо, що краще брати велокомп'ютери перевірених компаній з хорошою репутацією. Так ви захистите себе від неприємних сюрпризів точно.

 14.02.2020
 (13 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок