Як купити автомобільний навігатор Гармін до $300

Компанія Garmin за замовчуванням асоціюється з преміум класом. Більшість фітнес браслетів, спортивних годин і навігаторів дійсно досить дорогі. Разом з тим, виробник приділяє достатньо уваги і бюджетного сегменту продукції. Чи можна купити автомобільний навігатор Гармін за кілька сотень доларів? І чи зможе функціонал такого пристрою задовольнити запити водія? Розберемося по факту.

Незмінно висока якість

Забігаючи на перед скажемо: все авто навігатори Garmin мають необхідний для їзди по місту функціонал. Переглядаючи характеристики різних моделей, численні огляди, а також виходячи з власного досвіду використання відзначимо, що навіть в базовій комплектації гаджет має пристойну картографії. Для наочності розглянемо Garmin Nuvi 52, Drive 40, Drive 50:

  • Повна вартість пристроїв від 2900 до 6834 грн;
  • У всіх пристроях вбудовані топографічні карти України від Навлюкс. У Garmin Drive 40 і Drive 50 також доступні карти Європи, плюс її центральна і східна частина в більшому масштабі;
  • Розмір екрану дозволяє побачити всі деталі маршруту. При швидкоплинному погляді на пристрій можна помітити точки інтересу, запропоновані системою. Розмір дисплея від 4,3 до 5 дюймів. Дозвіл екрану однакове для всіх вищевказаних навігаторів - 480 х 272 пікселів.

Фамільні цінності

Традиційно для Garmin всі пристрої (навіть з цінником до $ 300) комплектуються вбудованими картами з необмеженою за часом підпискою. При необхідності є можливість придбати карти окремих міст, районів і квадратів. Регулярне оновлення програмного забезпечення дозволяє бачити виключно актуальну інформацію по дорожньому руху, автомобільних стоянках і про інші зміни.

При бажанні навігатор для транспорту можна перетворити в туристичний. Спеціально для цього Гармін встановив ємну літій-іонну батарею і акселерометр, який дає можливість стежити за маршрутом як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні.

Функція Garmin Real Directions, при активації, буде надавати поради по пересуванню, маневрування та паркування в місцях з інтенсивним трафіком.

 10.05.2019
 (28 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок