Якісний і оперативний ремонт навігаторів в Києві (лівий берег)

Будь-яка електроніка, якою б якісною вона не була, схильна виходити з ладу. І причин тому може бути безліч - від банальних механічних пошкоджень, до морального зносу деяких складових.

Якщо з вашим пристроєм сталася біда і ви в пошуку надійної компанії, яка виконує терміновий ремонт навігаторів в Києві (лівий берег), ви зайшли точно за адресою. Розповімо, чим займається сервісний центр Aparat.

Які проблеми усуваємо

Мабуть, найчастіша проблема, з якою стикаємося ви і наші клієнти зокрема, це - поломка роз'єму живлення. Це може статися через декілька причин: використання неоригінальною зарядки сумнівної якості, її неправильне підключення або падіння навігатора з уже підключеним проводом харчування.

Вищевказану проблему, на щастя, можна попередити, враховуючи всі перелічені фактори. Ну а тепер перейдемо до більш складним поломок, які можуть бути викликані різними причинами.

До нас звертаються з:

  • Пошкодженими дисплеями і тріснуті корпусами в результаті падіння і удару пристрої;
  • Зависанням навігатора або періодичними його відключеннями;
  • Поганим прийомом сигналу GPS і неточним відображенням карт місцевості.

Також нерідкі проблеми з роз'ємами під мікрофон, навушники і картоприймач. Іноді можуть виходити з ладу динаміки, антени і акумулятори. Непоодинокі й поломки тачскріном.

Нарешті, ми також виконуємо чисто системні роботи - оновлюємо карти, міняємо прошивку, завантажуємо ліцензійне ПЗ і багато іншого.

Безкоштовна діагностика навігаторів

Перед початком робіт в обов'язковому порядку проводиться візуальна, а потім і комп'ютерна діагностика поломок навігаторів. Спеціаліст визначає ступінь пошкодження, можливість відновлення і складає попередній прайс на проведення ремонтних робіт.

Нерідкі випадки, коли покупка нового навігатора обходиться дешевше, ніж заміна деяких ключових деталей на старому. Власне, для цього і потрібна діагностика - оцінити масштаби катастрофи і рентабельність їх усунення.

Ми завжди раді допомогти. Ласкаво просимо.

 17.12.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок