Це корисно знати, щоб купити ехолот для риболовлі з берега

Мабуть, кожен рибалка рано чи пізно хоче перетворити своє хобі в заняття, яке буде приносити не тільки задоволення, але і достатній результат, щоб пишатися собою.

І кожен рибалка рано чи пізно замислюється про рішення купити ехолот для риболовлі з берега. Якщо вам теж прийшла ця думка, то ця стаття підготовлена ​​для вас. Розповімо, що важливо знати і що краще вибрати на перших порах.

Чим гарний ехолот для риболовлі з берега?

Перш за все, він бездротової. І у нього є одна безумовна перевага. Так, при зіткненні з водою, включається надчутливий датчик і при цьому він не відлякує рибу. Таким чином, ви можете переглянути на екрані не тільки картинку з дна, але і помітити рух самої риби.

Відзначимо, що в деяких випадках довжина взаємодії датчика з приймачем може досягати 90 і більше метрів.

На що дивитися?

Як ви вже зрозуміли, є особливо важливі деталі, яким слід приділити увагу при виборі. Їх кілька і про них поговоримо нижче.

  • Наявність кріплення. Дуже зручний варіант ехолота - той, який можна закріпити на спінінгу. Це значно полегшить завдання і вбереже ваш пристрій від раптового падіння.
  • Захист. І тут ми підкралися до другого фактору - наявності протиударного корпусу, чохла і сумки для зберігання. Якщо це все буде присутній, то пристрій точно прослужить довго і вірно.
  • Можливість регулювання потужності. Іноді чітка картинка потрібна. Іноді - немає. Врахуйте, що чим більше потужність, тим краще ви можете переглянути дно. Але не завжди це необхідно, тому відмінно, якщо ваш ехолот буде регульованим.
  • Дисплей. Поспішаємо звернути увагу і на цей фактор: чим якісніше буде екран, тим краще ви зможете розглянути те, що знаходиться під товщею води. Тому дисплею теж приділяємо час на огляд.
  • Функція оповіщення. У деяких ехолота присутній сигнал, коли у воді присутня якесь руху. Іноді вона, звичайно, марна, але в більшості випадків дозволяє швидко зреагувати і підчепити хороший улов, наприклад.

Безумовно, ми б рекомендували актуальні моделі професійних ехолотів. Всі останні новинки якраз можна знайти в інтернет-магазині Aparat. Рибальте в задоволення і з результатом!

 05.02.2020
 (13 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок