Електронний спідометр на велосипед до $ 200

Гаджети для велосипедного транспорту - не найпопулярніша техніка в Україні через високу вартість? На справді це не так. Електронний спідометр на велосипед і більш вдосконалений велокомпьютер можна придбати дешевше ніж середньостатистичний смартфон. Чим такий пристрій може бути корисно? І чому кожен велосипедист повинен звернути увагу на гаджет?

Можливості бюджетного спідометра

Вимірювання швидкості велосипеда - ключова, але далеко не єдина функція сучасних спідометрів. Для прикладу візьмемо досить вдалий гаджет компанії Garmin - Edge 25. Запис маршруту поїздки здійснюється за допомогою GPS. Такий пристрій:

  • Показує необхідні для тренінгу дані: витрата калорій, пройдену відстань, витрачений час;
  • Зберігає інформацію про "особисті рекорди". Кращий час кола / відрізка / маршруту є безпосередньо в велокомп'ютер;
  • Незважаючи на компактні розміри підтримує навігацію ГЛОНАСС;
  • Виробляється в водонепроникному корпусі рівня IPX7;
  • Може працювати без підзарядки до 8 годин.

Вищевказаний спідометр отримав фірмове кріплення: пристрій надійно фіксується в чверть обороту і максимально швидко знімається. Простий у використанні і легкий (вага гаджета - 25 грам) велокомпьютер має три інформативних екрану, з 3-ма видами настроюються даних. Сам дисплей читабельний навіть під яскравим сонцем, незважаючи на те, що він монохромний. Розумний спідометр можна синхронізувати з ПК і отримувати всі необхідні дані, за допомогою Garmin Connect. Тобто, такий прилад стане своєрідним бортовим комп'ютером для велосипеда.

Сучасна їзда

Велосипед може стати постійним засобом пересування в теплу пору року. Для безпечної і комфортної їзди в межах міста буде достатньо придбати спеціальний комп'ютер (або спідометр). Нагрудний пульсометр - прилад, який допоможе перетворити будь-яку поїздку на велосипеді в ефективний тренінг. Щоб створити інтелектуальну систему контролю їзди можна придбати ліхтар (фару головного освітлення), який має можливість синхронізації з комп'ютером.

 30.05.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок