Шукаємо сервісний центр: установка карт, оновлення ПО і інші послуги

Далеко не завжди некоректна робота навігатора пов'язана з його поломкою. Іноді просто потрібно перепрошити пристрій, оновити систему або встановити нові карти. Можна спробувати все зробити самому, але ризик порушити роботу девайса досить великий, тому краще відразу звернутися до професіоналів.

Оновлення операційної системи і повна установка карт: сервісний центр Aparat надає широкий спектр послуг для ваших навігаторів.

Необхідність установки карт

Навігаційна програма - основний гвинтик в роботі GPS-навігатора. Він визначає ваше місце розташування і допомагає дістатися до точки призначення. Встановлені в ваш пристрій карти дозволяють системі навігації зрозуміти, де ви конкретно перебуваєте (місто, вулиця, будинок).

Не варто встановлювати карти з неперевірених джерел: краще дочекатися офіційного апдейта. В середньому великі виробники навігаторів оновлюють бази раз в квартал.

Якщо ви чекали, а оновлення так і не вийшло або вийшло, але ви не знаєте як оновити систему, несіть прилад в сервісний центр. Фахівці за невелику плату можуть повністю оновити прошивку і все програмне забезпечення, встановивши найсвіжіші і стабільні версії.

Як працює СЦ?

Компанія Aparat допоможе в установці карт будь-якого формату на різні моделі GPS-навігаторів. Як тільки ви принесете девайс в сервісний центр, майстри відразу почнуть діагностувати прилад, щоб встановити який формат йому необхідний.

Після діагностики, фахівці швидко встановлять останні версії основних і, в разі потреби, додаткових навігаційних карт. Вартість кожної послуги уточнюйте у менеджера.

Сервісний центр встановлює і оновлює навігацію для наступних видів пристроїв:

  • туристичні;
  • автомобільні;
  • портативні;
  • мотоциклетні.

Крім установки карт та оновлення програмного забезпечення, сервісний центр займається професійним ремонтом навігаційної техніки.

Компанія Aparat розташована в Києві, але якщо ви іногородній, то можна відправити прилад Новою Поштою. До посилці обов'язково прикладіть записку із зазначенням проблеми і контакти для зворотного зв'язку.

 11.11.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок