Чи хороша ідея - купити бездротовий велокомп'ютер з підсвічуванням?

З кожним роком велопрогулянки набирають популярність все більше і більше. У зв'язку з цим зростає і затребуваність усіляких гаджетів для байків. Одним з таких є велокомпьютер.

Дійсно, купити бездротовий велокомп'ютер з підсвічуванням - непогана ідея. Однак в деякому випадку вона може вилитися в порожню і необґрунтовану витрату грошей. Нижче розповімо чому.

Чим добрі велокомп'ютери

Сучасний велокомпьютер - це багатофункціональний пристрій, за допомогою якого можна відстежити не тільки всі ключові параметри навколишнього середовища, але також зафіксувати ефективність велотренування.

Класичний велокомпьютер має:

  • Індикатор заряду акумулятора і підсвічування дисплея;
  • Датчик визначення поточної, середньої і найбільшій швидкості поїздки;
  • Годинники і секундомір;
  • Датчики, які допомагають визначати рівень нахилу площини, температуру повітря і висоту над рівнем моря.

Деякі моделі можуть відстежувати частоту серцевих скорочень і пульсу, а також володіти іншими цікавими функціями.

Кому стане в нагоді?

Дорогий і повнофункціональний велокомпьютер - пристрій не з дешевих, а тому якщо ви займаєтеся велоспортом непрофесійно, можливо, варто почекати з покупкою оного.

Однак варто справедливо зауважити, що є непогана альтернатива - велокомпьютер з базовими функціями. Такий може визначати пройдену відстань, поточну і максимальну швидкість. Варто модель дешевше, проте з нею ви зможете зрозуміти, чого вам не вистачає в поїздці і тоді вже точно вирішити - чи потрібен вам дорожчий варіант.

Якщо ж велоспорт - то, ніж ви маєте намір займатися серйозно і довго, то повнофункціональний велокомпьютер безумовно повинен стати вашим супутником.

На що звернути увагу при виборі?

Рекомендуємо дивитися не тільки на функції, але також ергономіку. Що толку від цифр на моніторі, якщо вам незручно їм користуватися. Екран повинен бути комфортним і зрозумілим.

Також особливу увагу приділіть рівню міцності. Так як мова йде про бездротових пристроях, то ще важливіше, щоб ті спокійно переносили струсу і падіння, а також були надійно захищені від негативних природних факторів.

 11.09.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок