Вантажний навігатор Garmin: купити в Києві до $ 600

Хороша комерційна навігація варто серйозних грошей. Це було дійсно так раніше, коли навігатори для перевізників тільки вийшли на масовий ринок. Сьогодні в каталогах можна зустріти багато моделей з адекватною вартістю. Як вантажний навігатор Garmin купити в Києві і заплатити за нього не більше $ 600, чи програючи при цьому в функціоналі перед більш дорогими конкурентами?

Все в міру необхідності

За зразок візьмемо вантажний навігатор Garmin Dezl 580. Вартість пристрою - 15 288 грн. Основна відмінність комерційного навігатора від звичайного автомобільного в наявності необхідних для вантажного транспорту функцій і програмних можливостей:

Маршрутизація за індивідуальними параметрами. На легковому автомобілі можна переміщатися по всіх дорогах, в будь-який час доби. Водії вантажного транспорту стикаються з багатьма обмеженнями і перешкодами на шляху. Саме тому Dezl 580, точно так же, як і більш дорогі моделі лінійки, дозволяє прокладати маршрути з урахуванням габаритів, ваги автомобіля і трейлера. Що це означає?

  • Система покаже найближчий об'їзд дороги з перешкодами (великими населеними пунктами, низько розташованими мостами і т.п.);
  • Simple Truck Profile дозволить відшукати зручні транспортні розв'язки і дороги по яким дозволений проїзд вантажного автомобіля з причепом.

Безпека і комфорт за кермом

Garmin Dezl 580 побудує потрібний маршрут після відповідних голосових команд. Вам залишається назвати кінцевий пункт і стежити за дорогою, про решту подбати навігатор.

Вся інформація в одному пристрої

У деяких навігаторах присутня можливість дивитися фільми, і читати книги. Garmin ж робить все, щоб водій отримав доступ до необхідної в дорозі інформації:

  • Погода в потрібному регіоні в режимі реального часу, перегляд веб-камер і інша інформація, яка необхідна для відстеження стану дороги доступна в Garmin Dezl 580 при синхронізації з вашим смартфоном;
  • Необхідні пункти інтересів. Ви завжди будете в курсі про найближчих АЗС, сервісних центрах, мотелях і т.д .;
  • При синхронізації з задньої камерою, водій зможе побачити все, що відбувається позаду вантажівки.
 21.05.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок