Де прошити навігатор в Києві і навіщо це потрібно?

Кожен GPS-навігатор оснащений своєю системою, яка іноді дає збої навіть на потужних дорогих моделях. Якщо некоректна робота пристрою не пов'язана з апаратної складової, то допоможе перепрошивка.

Не знаєте, де прошити навігатор в Києві? зверніться в компанію Aparat. Ми спеціалізуємося на продажу обладнання для активного способу життя, туризму і відпочинку.

Наш сервісний центр допоможе вирішити будь-яку проблему з девайсами від популярного бренду Garmin. Техніка виробника відрізняється хорошою швидкістю роботи і надійністю.

Наші послуги

Ми займаємося, як установкою системи так і затокою карт в навігатори різної цінової категорії. Перед оновленням ПЗ вам потрібно принести пристрій на діагностику в наш центр. Також ви можете відправити його по Новій пошті.

Ми перевіримо навігатор на наявність помилок і встановимо нову прошивку. При цьому ви отримаєте оновлені додатки. Компанія Aparat гарантує повне збереження ваших даних при оновленні.

При перепрошивке наші майстри використовують спеціальні сервісні програми Garmin Updater і WebUpdater. Вони дозволяють швидко і безпечно оновити пристрій, скинувши його до заводських налаштувань.

Разом з перепрошивкой ми також можемо встановити новий набір фірмових карт і сторонніх збірок.

Звідки беруться неполадки прошивки

Існує багато причин за якими ваш девайс не працює належним чином. Сирі прошивки можуть бути встановлені з заводу або народними «умільцями».

Іноді функціонал поновлення просто не підходить до технічних характеристик конкурентної моделі, тому навігатор може давати збої. Для вирішення проблеми несумісності, прошивку потрібно «відкотити» до попередньої версії.

Часті симптоми проблеми:

  • нестабільна робота додатків;
  • самостійна установка прошивки невідомого походження;
  • вимога ліцензійних ключів;
  • втрата даних;
  • зависання приладу;
  • проблеми з прийомом супутникового сигналу.

Компанія Aparat встановлює тільки перевірені прошивки, оновлення до свіжої версії.

Перед замовленням перепрошивки обладнання, ознайомтеся з інформацією і прайсом на сайті.

Якщо Вам потрібна, зателефонуйте, замовте зворотний дзвінок або напишіть нам в Viber.

 04.09.2019
 (21 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок