Де можна виконати ремонт автомобільного GPS навігатора в Києві

З моменту своєї появи, GPS навігатор досить швидко став дуже затребуваним гаджетом. Він представлений різними моделями, якими успішно користуються мисливці, мандрівники, яхтсмени, але найчастіше - автомобілісти. Автонавігатор зміг замінити традиційну паперову карту, забезпечуючи швидку орієнтацію користувача в незнайомій місцевості.

Однак, трапляється, гаджет підводить користувача, вислизнувши з рук на тверду поверхню, або, з невідомої причини, починаючи давати збої в роботі. При цьому, звернення до сервісного центру, щоб усунути механічні пошкодження і повернути функціональність пристрою, можуть вимагати інші навігатори, незалежно від логотипу бренду на його корпусі.

Причини поломок

Не рідко, ремонт автомобільних навігаторів - наслідок дій самих власників пристроїв, купатися їх в водоймах, впускає на тверду поверхню, що заряджають «чужорідними» адаптерами, що здійснюють операції, які несумісні з адекватною роботою гаджетів. Правда, трапляються операційні та програмні збої.

У будь-якому випадку, щоб відновити функціональність автомобільного GPS навігатора, краще звернутися до фахівців і відмовитися від спроб самостійного ремонту. Без необхідних знань, навичок і спеціального устаткування, це може привести до більш значних витрат, на усунення помилок або придбання нового пристрою.

Ремонт автонавігатора в Києві

Усунути всі проблеми автомобільного GPS навігатора в Києві завжди готові кваліфіковані фахівці нашого сервісного центру на лівому березі. Вони добре знають всі особливості техніки і мають найсучасніше обладнання, що дозволяє гарантовано повернути будь-якого гаджету працездатність.

Багато відновлювальні операції не займають багато часу і можуть виконуватися в присутності власника проблемного навігатора.

Навіть при видимих ​​ушкодженнях, всі ремонтні роботи передує діагностикою пристрою, що дозволяє виявити і наявність можливих прихованих проблем, здатних проявити себе пізніше.

У перелік послуг, що надаються нашим сервісним центром, входять:

  • Заміна пошкодженого тачскрін.
  • Установка нового дисплейного блоку.
  • Заміна акумуляторної батареї.
  • Заміна GPS приймач.
  • Заміна контролера харчування.
  • Установка нового чіпа внутрішньої пам'яті.
  • Відновлення операційної системи.
  • Оновлення карт.

І це тільки частина того, що пропонує сервісний центр, для відновлення навігатора.

 25.07.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок