Розповідаємо де можна оновити навігатор і навіщо це потрібно робити

Актуалізація ПО і картографічної інформації в навігаторі надзвичайно важлива. Це допомагає пристрою залишатися таким же ефективним, як і в перший день після покупки.

Якщо ви в пошуках надійного місця, де можна оновити навігатор, встановити нові карти і ПО, а також русифікувати його, у нас чудові новини. Розповімо, чому все-таки не варто ігнорувати необхідність оновлення пристрою і чим ми кращі за інших сервісних центрів.

Необхідність актуалізації карт

Оновлювати карти потрібно постійно. Як мінімум - кожні півроку, якщо ви живете в великому і середньому місті. Також рекомендується провести їх актуалізацію, якщо плануєте незабаром подорож або поїздку в інший населений пункт.

Така проста маніпуляція дозволить отримати всі актуальні дані про інфраструктуру невідомого вам району або міста. До слова, це дуже важливо, тому що зараз ми можемо спостерігати активну забудову мікрорайонів, житлових комплексів, поява магазинів, АЗС, банків, нових доріг.

Навіть якщо ви відправляєтеся в сільську місцевість, то зробити оновлення теж буде незайвим: старі польові дороги мають властивість зникати, на жаль.

Де краще робити оновлення?

Звичайно ж, такі завдання варто довіряти фірмовим сервісним центрам. Наприклад, якщо у вас навігатор від Garmin, то всі необхідні роботи зможуть зробити наші фахівці.

Відзначимо, що ми взаємодіємо тільки з офіційними картами і ПО, які не зможуть нашкодити пристрою. Власне, тому ми можемо гарантувати 100% результат і швидкість процедури.

Безумовно, ви можете встановити нові функції та самостійно, однак в цьому випадку ви дуже ризикуєте. Завантажені файли з неперевірених джерел можуть негативно позначитися на роботі навігатора. У кращому випадку ви не отримаєте точної і актуальної інформації. У гіршому - завдасте шкоди системі пристрою і тоді доведеться вже повністю перепрошивати його. Чи варто воно того?

Довіряйте тільки перевіреним майстрам і фірмовим сервісним центрам. Телефонуйте нам і ми дамо попередню консультацію з будь-якого профільного питання.

 25.03.2020
 (12 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок