Де купити велокомп'ютер і залишитися задоволеним?

Якщо ви прихильник активного способу життя, якщо без велосипеда не проходить ні одні вихідні, якщо ви шукаєте спосіб збільшити користь і ефективність велопоездок, варто задуматися про придбання такого пристрою, як велокомпьютер.

Сучасний велокомпьютер є досить технологічний гаджет, за допомогою якого можна отримати масу корисної інформації. Найпростіші моделі дозволяють дізнатися пройдену відстань і середню швидкість, а також можуть виконувати роль секундоміра.

Моделі більш високого класу поєднують функціонал велокомпьютера і навігатора, дозволяючи виходити в мережу в будь-якій точці вашого маршруту. Подібний бездротовий велокомп'ютер з підсвічуванням вам завжди допоможуть підібрати фахівці компанії APARAT, в каталозі якої представлений найширший асортимент продукції даного напрямку від відомих брендів.

Як це працює

Найпростіші моделі велокомпьютеров представляють собою пару датчик-приймач, яка встановлюється на вилку і спицю переднього колеса, і пристрій виведення інформації. При кожному оберті колеса датчик контактує з приймачем і дані передаються в основний пристрій.

Попередньо налаштувавши комп'ютер і задавши основні параметри, можна отримати точні дані про пройдену відстань, витрачений час, середньої і максимальної швидкості на ділянці. Якщо вам необхідний більший функціонал, варто розглянути портативні пристрої більш високого класу.

Вони комплектуються спеціальними нагрудними датчиками і напульсниками, дозволяючи велосипедисту отримати доступ до такої інформації, як середня і максимальна частота пульсу, тиск, температура. Вбудований GPS модуль дозволяє не заблукати навіть в незнайомому районі, а оновлення карт допоможе швидко завантажити необхідний район з мережі і прокласти максимально ефективний маршрут.

Забуваємо про дроти

Незважаючи на те, що провідні пристрої як і раніше можна купити в багатьох магазинах, все більше виробників переходять на випуск бездротових моделей. Це досить легко пояснити, адже зайві дроти не тільки заважають при активному використанні велотранспорту, але і не дуже естетично виглядають на тлі модного велосипеда.

Крім того, якщо ви займаєтеся велотріалом і вважаєте за краще екстремальні спуски, дроти досить легко пошкодити і обірвати. Бездротові пристрої позбавлені подібних недоліків, їх єдиний мінус полягав в малій автономності, однак з виходом останнього покоління енергоефективних гаджетів цей показник значно зріс.

 13.08.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок