Де і як оновити навігатор Гармін: актуальний спосіб заощадити час

Завзяті водії, які щосили користуються навігаторами, напевно знають про те, що дороги постійно змінюються - старі перекриваються і ремонтуються, нові з'являються.

Нижче розповімо, де і як оновити навігатор Гармін, щоб той не зміг завести вас в глухий кут. Простіше кажучи, збережемо разом ваш час, гроші і найважливіше - нерви.

Способи поновлення навігаторів

Є два основних способи позбавити себе від сумнівів в пересуванні по навігатору - оновитися через офіційний додаток платно або завантажити карти зі сторонніх ресурсів на свій страх і ризик. Почнемо, звичайно ж, з першого.

Офіційний додаток Garmin

Тут все просто, законно і прозоро. Все, що вам потрібно - безпосередньо сам навігатор (або хоча б карта пам'яті від нього), карт-рідер (для флешки) або кабель USB (для пристрою), підключення до інтернету.

Сама по собі закачування нових карт в навігатор - процедура не складна, проте платна. В ідеалі її потрібно проводити раз на місяць. Ну або хоча б раз на півроку. Відразу відзначимо, що розмір завантажуваних файлів досить об'ємний, а тому приготуйтеся трохи (або багато) почекати.

В офіційному додатку Garmin вам будуть запропоновані 2 варіанти покупки:

  • Постійне членство Garmin з одноразовим великим внеском і подальшими безкоштовне оновлення карт;
  • Підписка на місяць (окрема оплата за кожне нове оновлення).

До слова, якщо ви не хочете морочитися з установкою офіційного програми та інші маніпуляціями, пов'язаними з оновленням навігатора, завжди можна звернутися до відповідного сервісного центру. Майстри точно зможуть допомогти вам.

Оновлення через сторонні ресурси

У мережі також є і безкоштовні для користувача карти. Дійсно, в якійсь мірі вони робочі і досить ефективні. Однак в тому випадку, якщо ви користуєтеся дійсно перевіреним сервісом. В іншому ж завжди присутній ризик нарватися на застарілий файл або файл з поганою функціональністю. Крім того, сервісні центри такими картами не займаються, а тому допомогти при виникненні труднощів вам зможе тільки розробник, який напевно відмовиться що-небудь робити.

Звичайно ж, ми настійно рекомендуємо не ризикувати і звертатися тільки в перевірені сервіси, які працюють з офіційним додатком Garmin.

 21.08.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок