Де брати карти для Garmin?

Один з найбільш важливих елементів програмного забезпечення будь-якого навігатора - карти. Виробники, ще при покупці гаджета, пропонують базові карти. Але що робити, коли з'являється необхідність отримати топографічні карти конкретного регіону або квадрата? Де брати карти для Garmin (гаджети, з максимально закритим програмним забезпеченням)? І чи обов'язково платити гроші за оновлення?

Глобальна класифікація

Практично всі карти для навігаційної техніки поділяють на 2 види:

  • Растрові;
  • Векторні.

Перші, по суті, звичайне зображення (відсканований паперовий план) місцевості. Перевага даного виду програмного забезпечення в доступності і відносній простоті використання. Такі карти займають на порядок менше місця.

Векторні карти адаптовані для навігації в будь-якій місцевості. Якщо растрові допомагають побачити місцевість, але іноді, через погану якість унеможливлюють повноцінну навігацію, то векторні карти створені саме для швидкого і точного побудови маршруту.

Не тільки в магазинах

Безумовно, найбільш простий метод отримати потрібну карту - купити відповідні офіційне ПО. Таким чином можна отримати якісний продукт, за стабільність роботи і оновлення якого несе відповідальність сам виробник.

Але, при необхідності, користувачі Garmin можуть отримати нові карти і іншими способами:

  • Завантажити з профільних ресурсів. Важливо не порушувати авторські права і вибирати карти, які не призначені для продажу. Крім того, на просторах можна знайти і матеріали, створені користувачами;
  • Зробити своїми руками. При наявності паперових карт потрібного сектора місцевості, кожен користувач Garmin може зробити свою карту.
 16.05.2019
 (22 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок