Garmin Київ – сервісний центр для ефективних гаджетів

Американська компанія Garmin є одним найавторитетніших виробників пристроїв, для супутникової навігації. Навігатори Гармін користуються чималою популярністю в автомобілістів, мотолюбителів, туристів, яхтсменів і інших любителів далеких подорожей.

Всі користувачі відзначають високу надійність, функціональність і ефективність навігаційних пристроїв американського бренду. Але і вони не застраховані від поломок, що вимагають швидкого і кваліфікованого ремонту.

Швидко та якісно

При виникненні будь-яких проблем з GPS навігатором, завжди можна звернутися в сервісний центр Garmin в Києві, фахівці якого здатні допомогти у вирішенні найскладніших завдань.

Справедливості заради, потрібно відзначити, що багато поломки навігаційних приладів можуть бути наслідком необережних і необдуманих дій самих користувачів, які «купають» пристрою в водоймах, кидають їх на землю, заряджають невідповідними адаптерами або здійснюють операції погано сумісні з нормальною роботою навігаторів. При цьому, пошкоджений корпус або розбитий екран може бути причиною і більш серйозних ушкоджень. Однак, про програмні та операційних збої також іноді стає відомо.

У будь-якому випадку, чималий досвід і висока кваліфікація наших майстрів, наявність оригінальних запчастин і всього необхідного обладнання, дозволяє сервісного центру гарантовано повернути функціональність гаджету з будь-якими проблемами.

Послуги, пропоновані сервісним центром Garmin в Києві

Незважаючи навіть на явні пошкодження навігатора, всі ремонтні процеси, в сервісі Гармін, починаються з повної діагностики гаджета, що дозволяє виявити і всі приховані проблеми, які могли виникнути внаслідок механічних впливів. Це дозволить уникнути повторних візитів до майстра, для усунення непомічених поломок.

Сервісний центр Garmin в Києві надає послуги з:

  • заміні пошкоджених тачскрін;
  • встановлення нових дисплейних блоків;
  • заміні що вийшли з ладу GPS-приймачів;
  • монтажу нових контролерів харчування;
  • заміні нових чіпів внутрішньої пам'яті;
  • перепрошивке пристроїв;
  • оновлення карт.

І це далеко не повний перелік пропонованих послуг, що дозволяють повернути навігатор в робочий стан.

Багато ремонтні операції не вимагають багато часу і можуть бути виконані в присутності безпосереднього користувача пристроєм.

На всі роботи надається повноцінна гарантія.

 31.07.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок