Garmin карти України на різних платформах

Наскільки не було б ідеальним програмне забезпечення та «залізо» GPS навігатора, без актуальною Garmin карти України будь-яка поїздка, подорож або похід можуть бути зіпсована. На сьогоднішній день неможливо виділити єдиний еталон топографічних карт і планів місцевості для електронних навігаторів. Найважливішим залишається: зручний інтерфейс, виключно актуальна інформація станом доріг, напрямками руху, а також можливість оптимізації карти під будь-який GPS навігатор.

Звертаємо увагу на головне

Для туристичних і автомобільних навігаторів Garmin доступні карти, які розроблені спеціально під ПО компанії. Крім того, в гаджет сумісний із картами, плани і схеми сторонніх розробників, таких як: НавЛюкс, OpenStreetMap, КартБланш, Аероскан, Navionics і т.д.

На даний момент виробники пропонують продукт, який працює відразу на кількох пристроях. Додаткові карти можна встановити на:

  • Портативні і автомобільні навігатори;
  • Ехолоти та картплоттери;
  • Спортивні смарт годинник;
  • Смартфони і планшети (Android, IOS).

Незалежно від мети придбання карти України насамперед звертайте увагу на:

  • Ступінь деталізації об'єктів. Найбільш оптимальний масштаб, за допомогою якого зручно не тільки їздити на авто, а й шукати піші стежки - від 1: 100000 до 1: 10000. У деяких ситуаціях доречно купувати карту з меншою деталізацією. Наприклад для автомобільних поїздок по регіональним і міжнародним дорогах немає необхідності розглядати дрібні особливості рельєфу місцевості або просіки в лісі;
  • Актуальність промальовування дорожньої мережі;
  • Позначення всіх дрібних і великих населених пунктів;
  • Можливість відображення рельєфу місцевості і його напрямки (за допомогою відмивання); наявність схем залізничних колій, великої рослинності і водойм.

Для подорожей без кордонів

Практично в будь-який навігатор компанії Garmin можна встановити окремі, деталізовані карти того чи іншого населеного пункту, природного об'єкта, а також додати великомасштабні плани місцевості. Крім того, пристрій підтримує можливість використання річкових і морських карт України.

 25.04.2019
 (22 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок