Ліхтар для велосипеда з акумулятором: необхідність чи зайва трата грошей?

В європейських країнах вироблена якась культура їзди, в тому числі і по відношенню до велотранспорту. Власники велосипедів в Україні, на жаль, досить часто ігнорують елементарні вимоги безпеки, тим самим ризикуючи власним здоров'ям і життя. Ліхтар для велосипеду з акумулятором - один з найбільш простих і доступних пристроїв, без якого досить складно обійтися на проїжджій частині.

Тип пристрою

На початку, слід визначитися для чого саме потрібен освітлювач для велосипеда. Виходячи з конкретних потреб, виробники пропонують кілька видів пристроїв:

  • Задні габаритні вогні;
  • Ліхтарі, що попереджають про перешкоди на дорозі;
  • Головне освітлення.

Така класифікація цілком умовна. Суть в тому, що різні пристрої, в залежності від потужності і можливостей в цілому, можуть видавати різний світловий пучок. До того ж, вам не обов'язково платити за найдорожчі моделі, якщо планується їзда на освітлених міських дорогах і вулицях.

Підбираємо джерело живлення

Є два ключових факторів, виходячи з яких виробники пропонують різні види джерел живлення на різні пристрої: собівартість і автономність. Ліхтарі для велосипедів, на ринку України, підтримують такі елементи живлення:

  • Пальчикові батарейки типу АА. Низька собівартість, можливість багаторазового використання (в деяких моделях), середня автономність;
  • Кругла змінна батарея. Такі пристосування дорожче більш звичних батарейок типу АА, при цьому можуть похвалитися більш високою автономністю. Ще один недолік - неможливість багаторазового використання;
  • Літій-іонний акумулятор. Таке джерело живлення найбільш популярний для дрібних побутових пристроїв і техніки. Їх вартість набагато вище, а автономність (поточна) нижче. При цьому, даний елемент можна перезаряджати сотні циклів (в залежності від конкретної моделі).

Висновок

З урахуванням широкого вибору на ринку, кожен велосипедист зможе знайти для себе пристрій відповідно до власним бюджетом і запитами. Більш того, в парі з бортовим комп'ютером і камерою заднього виду, пристрій здатний вивести двоколісний транспорт на один рівень учасника дорожнього руху разом з автомобілем і мотоциклом.

 15.05.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок