Фітнес браслет з тонометром: відмінний девайс для спорту і повсякденного життя

Багато фітнес трекери останніх поколінь вміють вимірювати артеріальний тиск. Дані просто зчитуються з зап'ястя людини, що допомагає підтримувати своє здоров'я в нормі.

Фітнес браслет з тонометром - корисна штука. Причому не тільки для спортсменів. Тому якщо ви ведете досить активний спосіб життя в умовах сучасного мегаполісу, то бути в курсі свого стану не просто корисно, а іноді і життєво важливо.

Але як вибрати девайс, тим людям, які ніколи не користувалися подібною технікою? Нижче відповімо на це питання.

Вибір фітнес браслета з тонометром

Пристрій визначає тиск за допомогою математичного аналізу. Браслет враховує дані про пульсової хвилі, її довжину і частоту. А потім поєднують їх з підлогою, вагою і віком. На основі цього свідчення виводяться на екран.

При виборі гаджета віддавайте перевагу тільки перевіреним брендам, продукція яких відрізняються мінімальною похибкою. Наприклад, рекомендуємо звернути увагу на пристрої від Garmin: компанія виготовляє популярні фітнес браслети з великим функціоналом.

Вибираючи модель, орієнтуйтеся на наступні критерії.

  • матеріал браслета;
  • наявність захисту корпусу;
  • ємність батареї;
  • час автономної роботи;
  • додаткові функції.

Хороший девайс для регулярного використання повинен бути оснащений міцним захищеним від води склом, міцним браслетом і ємнісний батареєю - 50-70 мА*ч.

До речі, велика частина моделей в каталозі виробника вміє не тільки вимірювати тиск, а й моніторити сон, відстежувати стрес, і навіть будувати тренувальний план.

А що там з дизайном?

Завдяки тому, що в каталозі Гармін присутня безліч різних моделей, ви зможете вибрати яскравий і стильний варіант. Якщо помітні акценти не для вас, тоді придивіться до девайсів чорного або сірого кольору.

Розумний фітнес браслет буде не просто корисним гаджетом, але і відмінним аксесуаром. Він може цілком замінити класичні годинник і внести родзинку в ваш образ.

Будьте завжди в курсі свого стану з потужними фітнес браслетами від Garmin.

 12.03.2020
 (13 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок