Фітнес браслет: купити в Києві і не дати себе обдурити

Під час пошуку електронного помічника для занять спортом можна відстежити таку закономірність: багато магазинів (і онлайн площадки) столиці продають максимально дешеві трекери, які досить складно назвати якісними. Який фітнес браслет купити в Києві, не витративши гроші даремно?

Пошук ліцензійних продуктів

Перша і основна рекомендація перед покупкою - звертати увагу виключно на «білі» пристрою. Довіряти слід лише офіційним представникам і магазинам, що отримав сертифікат від виробника. Переглядаючи фітнес браслети виключно за таким критерієм можна зробити висновок: більшість дешевої техніки (від 10 до 30 доларів за девайс) ввезені в Україну - неофіційно. А значить говорити про будь-якої гарантії від виробника - немає сенсу.

Зорієнтуватися відповідно до мети

Ще до того, як визначитеся з точним бюджетом покупки, дайте відповідь на питання: «для чого саме мені потрібен фітнес браслет?». Нюанс в тому, що всі гаджети, незалежно від виробника, по суті уніфіковані (створені для асистування при заняттях спортом), при цьому ринок фітнес браслетів можна умовно розділити на 2 великих сегменти:

  • Спортивні браслети
  • Браслети з деякими можливостями для спорту

До першої категорії відносяться продукти компаній, які спочатку займалися розробкою електроніки для фіксації спортивних результатів і досягнень. Наприклад Garmin. Виробник використовує трансфлектівний дисплеї. Перевага такого рішення для користувача очевидне: яскравість маленького екрану збільшується в залежності від навколишнього світу. Іншими словами, пристрій залишається максимально інформативним як в приміщенні так і на вулиці, навіть в сонячну погоду. У компанії приділяють особливу увагу точності показник пульсометра, шагомера та інших ключових функцій.

Друга категорія - це пристрої, наділені великою кількістю функцій, які, за фактом, не задіяні при заняттях спортом. До цієї групи можна віднести браслети китайських виробників Xiaomi, Huawei і т.п. Такі гаджети стають масовими за рахунок широкого функціоналу і низької вартості. Якість і точність вимірювань, на жаль, залишається на задньому плані.

 07.05.2019
 (27 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок