Фітнес браслет: баланс між ціною і якістю

Електронний помічник для занять, в 2019 році, повинен не просто дублювати деякі функції смартфона, а ефективно і точно відстежувати і відображати ключові показники. Саме тому, перед тим як купити фітнес браслет слід приділити належну час для вибору оптимальної моделі.

Мета покупки

Аналізуючи всі представлені на ринку фітнес браслети можна умовно розділити ринок на 2 сегменти:

  • Бюджетні моделі
  • Просунуті моделі

До перших відносяться більшість запропонованих китайськими виробниками фітнес-трекерів, які отримали базові функції (крокомір, пульсометр). Для того, щоб довго не розказувати про якість таких пристроїв, відзначимо лише той факт, що в мережі можна зустріти багато матеріалу (огляди, відео зняті клієнтами), на яких видно як подібні однотипні трекери вимірюють пульс неживому предмету, або розраховують пройдену дистанцію за день з відчутною похибкою. Саме тому, незалежно від мети придбання фітнес браслета, будь то заняття активними видами спорту, або відстеження життєво важливих показників власного здоров'я, рекомендуємо придивлятися до брендам, які підтвердили високу якість своєї продукції.

Фітнес браслет з тонометром: функціонал

Для прикладу візьмемо браслет Garmin Vivofit 4, який мотивує піднятися і рухатися. Точний крокомір, калькулятор витрачених калорій, індикатор параметрів сну об'єднані в одному пристрої. Фітнес браслет проаналізує ваш спосіб життя, і виведе на екран свої рекомендації по активності на день, з огляду на показники пульсу, тиску, росту, ваги і віку.

Не так давно у вільному доступі (для всіх фітнес трекерів компанії) з'явився додаток Garmin Connect. Ваші результати будуть зіставлені з показниками інших користувачів системи: аналізуйте, порівнюйте, робіть роботу над власними помилками. Ще одна досить цікава функція для людей, які комбінують різні види спорту - Move IQ. Бігайте, плавайте, катайтеся на велосипеді концентруючись на конкретному занятті, браслет сам визначить вид вашої активності, і оновить таймер.

Garmin Vivofit 4 можна носити 24/7 навіть не знімаючи його для підзарядки, адже ємності батарей вистачає для безперервного використання, протягом 1 року.

 11.04.2019
 (27 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок