Фішки від Garmin: карти України в масштабі

Здавалося б, кожен портативний і автомобільний навігатор повинен відмінно справлятися з головним завданням: відображати карти різних країн, регіонів і міст. На жаль, на ділі часто виявляється, що певні пристрої, через погану оптимізації програмного забезпечення або з інших причин некоректно відображають місцевість. Компанія Garmin, карти України якої розроблені не тільки для навігаторів, але і для інших пристроїв пристосованих під прийом сигналу GPS, до сьогоднішнього дня залишається еталоном сегмента.

Незмінні стандарти

Різниця в тому, що поки інші виробники намагаються додати до пристроїв нові функції, з метою привернути більше покупців, Garmin працює над поліпшенням інтерфейсу, точністю навіть найбільш дрібних деталей і швидкістю передачі даних.

Великомасштабні карти України від Garmin - це не тільки детальна проекція всіх автомобільних доріг (всі вітчизняні траси, шосе і вулиці в одному пристрої), але і детальна зведення всіх точок інтересу. Не потрібно платити за мобільний інтернет, адже все АЗС, СТО, місцеві визначні пам'ятки і багато інших об'єктів доступні на жодній карті.

Навігація без кордонів

Garnin постійно працює над поліпшенням опціональних карт і прагне, щоб покупці використовували виключно ліцензійні продукти. При цьому, програмне забезпечення навігаторів компанії досить відкрите. Кожен користувач може створювати і завантажувати растрові і векторні карти.

 09.05.2019
 (28 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок