Це важливо знати, перш ніж купити водонепроникний годинник (200м)

Якщо ви незабаром плануєте придбати годинник з водозахистом або вже встигли це зробити, не поспішайте топити їх в басейні. Для початку варто розібратися, чи дійсно вони зможуть витримати ті випробування, які ви їм готуєте.

Як правило, користувачі приймають рішення купити водонепроникний годинник 200м. З одного боку, така модель може бути досить добре захищеною. З іншого - слід зрозуміти від чого вона захищена.

200 метрів - ось це глибина!

Дійсно, відмітка WR на годиннику означає метри. Однак не варто сприймати буквально реклами виробників годин з водозахистом. Вся справа в тому, що тиск під час лабораторних випробувань і реальному житті відрізняється в значній мірі.

Якщо в лабораторних умовах випробувачі занурювали ці годинники на глибину 200 метрів і ті витримували, то в звичайному житті цілком ймовірно, що вони заллються вже на позначці в 10 метрів. А всьому виною нерівномірний тиск, що впливає на механізми. І його не можна контролювати просто так.

Пам'ятайте, що всі виробники не рекомендують плавати з годинником і мають намір їх топити. Навіть тих, які йдуть з підвищеним водозахистом.

Важливо знати

Наведемо також кілька рекомендацій, які вам знадобляться, якщо у вас з'являться або вже з'явилися, водонепроникні годинники.

  • Не поринайте з годинником в гарячу ванну і не варто їх також брати в лазню/сауну. Справа в тому, що під впливом високих температур ущільнювачі на пристрої можуть втратити свої властивості, а ви отримаєте в результаті зламаний механізм.
  • Під час душу годинник теж варто знімати. Вода - не так страшно. Набагато страшніше, якщо з нею якимось чином просочиться всередину мильний розчин. Тоді точно в ремонт.
  • Якщо плаваєте в солоному морі з годинником, то після обов'язково промийте їх звичайної прісною водою. Це допоможе виключити утворення корозії згодом.
  • Не варто також натискати кнопки в воді. Годинах з підвищеною водозащитой, звичайно, нічого не буде. Але якщо ви не впевнені і не готові ризикувати, то краще і не потрібно.

Ну і нарешті, пам'ятайте, що замінювати елементи живлення варто тільки в авторизованих сервісних центрах. Це допоможе виключити порушення герметичності.

 21.02.2020
 (15 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок