Для тих, хто хоче купити навігатор Garmin Nuvi

Ринок автомобільних навігаторів поповнився багатьма новими моделями, в які виробники намагаються впровадити різні ноу-хау. Компанія Garnin дотримується злегка іншої політики: робити техніку, яка задовольняє потреби, згідно своєму призначенню. Купити навігатор Garmin Nuvi, в Україні, можна вже кілька років, але навіть зараз він не втрачає високі позиції на ринку.

Все своє

Лінійка Nuvi - це авторські картографічні дані, навігація, система голосового управління і оповіщення, операційна система. Окремо зупинимося на Traffic Message Chanel - приймач, завдяки якому дані автомобільні гаджети можуть працювати по відкритому супутникового сигналу, без використання сім-карти.

У коробці можна відшукати сам навігатор, який нагадує компактний планшет. Ззаду розташований динамік для голосового оповіщення, а на передній частині - компактний мікрофон для голосового управління маршрутами. У комплект поставки входить кріплення для лобового скла, базові карти (які отримують щоквартальне оновлення) і USB кабель. Роз'єм mini-USB розташований у нижній частині пристрою. Це важливо для комфортної та безпечної зарядки пристрою: кабель плавно йде вниз без будь-яких заломів і вузлів.

Технічна частина

Варто відзначити, що компанія Garmin досить вдало вибирає вид управління для конкретних девайсів. Так, якщо мова про спортивні годиннику, з компактних дисплеєм, їх управління здійснюється за допомогою кнопок. Але коли справа доходить до автомобільного навігатора з шести дюймовим екраном, виробник робить упор на сенсорне керування. Сам екран має достатню роздільну здатність, для того, щоб швидко розглянути деталі маршруту при поїздці на високій швидкості.

Підсумок

Garmin Nuvi - автомобільні навігатори середнього цінового діапазону. Як і очікувалося, пристрій не отримало екзотичних можливостей. При цьому, як і більш дорогі навігатори Гармін, Nuvi:

  • Дозволяє планувати маршрути поїздки;
  • Підтримує функція «Де я?» (Моментальний пошук поточного розташування);
  • Підкаже який смуги руху слід дотримуватися при проїзді складних транспортних розвилок.
 05.06.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок