Для чого може знадобитися розбирання датчика ехолота і де його можна відновити

Спеціальні ехолоти, які сьогодні дуже популярні серед рибалок, дозволяють їм, з великою часткою ймовірності, не залишитися без улову. Закинувши в воду спеціальний датчик, любитель рибної ловлі може побачити на дисплеї пристрою рельєф дна водойми, дізнатися його глибину і упевнитися в наявності риби.

Однак, радість рибалки може бути затьмарена, оскільки, настільки корисні прилади, хоч і пристосовані для роботи в екстремальних умовах, іноді можуть виходити з ладу, розбудовуючи всі надії на багатий улов.

Вразливе місце

Найбільш часто потрібен ремонт датчика ехолота. Його можна назвати найбільш вразливим місцем ехолота, оскільки він постійно знаходиться у воді і може піддаватися механічним впливам.

По суті, датчик є «антеною» ехолота, що перетворює електроенергію передавача в високочастотну звукову хвилю, сканують охоплювану територію. Відображену від будь-якого об'єкта хвилю, датчик, на цей, перетворює в електричний сигнал, відправляючи його на приймач. Природно, що вихід з ладу одного датчика, робить непотрібним весь ехолот.

Як врятувати ехолот

При виникненні проблем з датчиком, відразу може виникнути думка про придбання нового. Однак, ціна одного цього компонента, як правило, становить не менше третини вартості всього комплекту ехолота. Тому, частіше, мова йде про ремонт датчика.

Не рідко, поломка може бути пов'язана з з'єднувальним кабелем. Однак, якщо ехолот бездротової, то проблема є більш серйозною.

В цьому випадку, краще не намагатися зайнятися ремонтом самостійно, і звернутися до фахівців. Датчик є досить складним приладом і має вельми специфічну конструкцію. Тому, навіть його розбирання вимагає певної кваліфікації, що дозволяє уникнути непоправних наслідків.

Допомогти, у відновленні повноцінної функціональності ехолота, завжди готові співробітники нашого сервісного центру в Києві. Вони добре знайомі з конструкцією датчиків будь-якого виду, мають чималий досвід вирішення найскладніших завдань і використовують в ремонті виключно оригінальні запчастини, що завжди забезпечує високий результат процесу відновлення ехолота.

Ми пропонуємо найбільшу доступну вартість пропонованих послуг і повноцінну гарантію на всі роботи.

 26.07.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок