Що потрібно знати перед тим як купувати ліхтар на велосипед

На жаль на українських дорогах двоколісний транспорт, найчастіше найбільш вразливий. Головна причина не тільки у відсутності належної інфраструктури, але і в не завжди позитивне ставлення автомобілістів на "перешкоду" при маневруванні. Саме тому безпека повинна знаходиться у кожного велосипедиста на першому місці. Використання відображають елементів і професійного висвітлення, згідно зі статистикою, знижує ймовірність отримати каліцтва на проїжджій частині. Як купити ліхтар на велосипед і використовувати його ефективно?

Предназначеніе пристрої

Очевидно, що спеціалізований ліхтар для велотранспорту створений для їзди після заходів сонця. При цьому пристрій може виконувати свої функції і в денний час доби. Так Garmin Varia UT 800 підтримує функцію миготіння. Середня відстань на якому інші учасники руху можуть побачити велосипедиста з пристроєм - близько 1,5 км.

Крім цього, така велофари:

  • Має можливість автоматичного включення / вимикання світла, регулювання напряму світлового променя і налаштування яскравості відповідно до поточної обстановкою;
  • Раціонально витрачає ресурс акумулятора для збільшення автономності. Так якщо на вулиці ясно, але вже похмуро велофари буде світити на низькому рівні - в 200 люмен. При необхідності потужність світлового пучка зростає до 400 люмен (середній рівень) і 800 люмен (максимальний рівень). Примітно, що ліхтар вміє регулювати навіть потужність світла при мерехтінні і регулює її в залежності від часу доби: вночі від 100 до 300 люмен; вдень до 700 люмен.

При будь-якій обстановці

Велосипедні ліхтарі від Garmin можуть бути закріплені на кермі велосипеда, а також на шоломі, з допомогою додаткового аксесуара. Вага ліхтаря - всього 140 грам.

Деякі велофари укомплектовані спеціальним радаром, який повідомляє про наближення транспортного засобу на відстані від 140 метрів.

Наявність бортового комп'ютера (якщо мова про техніки Гармін, остання комплектується сучасним апаратом Edge 1) дозволяє автоматизувати процес освітлення або зробити управління ручним (за допомогою переносного пульта).

 10.05.2019
 (35 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок