Що краще - купити спортивний годинник з пульсометром або простий фітнес-браслет

Напевно кожен другий, хто починає активно займатися спортом, стикається з дилемою вибору спортивних гаджетів. Особливо це стосується годин і фітнес-браслета.

Сьогодні спробуємо вирішити дилему і зрозуміти, що краще - купити спортивний годинник з пульсометром подорожче або зупинитися на варіанті простіше, звичайному фітнес браслеті. Не будемо втрачати часу.

Чим хороший професійний годинник?

Годинник з вбудованим пульсометром, наприклад від Garmin, призначений для використання професіоналами, які точно розуміють чим вони займаються, і мають певні цілі.

Як правило, крім пульсометра в такому годиннику є купа інших корисних датчиків, які можуть дати вичерпну інформацію. Зокрема:

  • Вбудований GPS, що дозволяє орієнтуватися на місцевості;
  • Показник температури повітря, корисний для тих, хто займається на відкритому повітрі;
  • Датчик швидкості пересування;
  • Лічильник кількості кроків і витрачених калорій.

Також спортивний годинник часто виконуються з кращого водозащитой на базі ударостійкого корпусу. З такими можна спокійно вирушати за межі спортзалу - на тренування в екстремальних умовах і випробування на міцність.

Фітнес-браслет і все про нього

Якщо ж ви не готові віддавати великі гроші за професійний годинник, але при цьому хочете відслідковувати динаміку своєї активності, то кращий варіант для вас - простий фітнес-браслет.

Як правило, в браслеті присутній годинник, крокомір, датчик частоти серцевих скорочень і (в нових моделях) розумний будильник. Звичайно, є фітнес-браслети і з великим набором функцій. Все залежить від вашого бюджету і поставлених цілей.

Але в цілому, якщо ви тільки плануєте займатися спортом і ще не зрозуміли до кінця, які навантаження будуть, чи хочете ви відстежувати додаткові показники, то краще поки придбати фітнес-браслет. Це заощадить вам і бюджет, і час на вибір.

Відзначимо, що краще купувати гаджети відомих виробників. У перевірених компаній датчики пульсометра набагато чутливіші, а відповідно, показують в результаті більш точну картину.

 28.02.2020
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок