Що краще - купити бездротової ехолот або провідний?

Ехолот - пристрій для пошуку риби, колись що використовується виключно професіоналами. Зараз його можна зустріти і в руках аматорів, які прагнуть всіляко вдосконалювати своє хобі.

Сьогодні пропонуємо торкнутися одну з актуальних тем - тему вибору. Зокрема, поговоримо про те, що краще зробити - купити бездротової ехолот або підібрати добротне пристрій на дроті.

Види ехолотів

Ехолоти бувають декількох типів - бездротові, провідні та зимові. Останні чіпати не будемо, а ось перші два розглянемо докладніше.

Провідні

Класичні або провідні ехолоти - це професійні Рибопошукові пристрої, що складаються з об'ємного модуля з екраном, зовнішнього акумулятора і великого датчика. Останній якраз підключається за допомогою кабелю.

Переваг у проводового ехолота більш, ніж достатньо.

Універсальність і можливість використання в будь-яких обставинах. Можливість побачити не тільки рибу, але також рельєф дна. Довга робота від одного акумулятора без підзарядки.

Картину псує тільки громіздкість пристрої, дорожнеча багатофункціональних моделей і, звичайно ж, недостатньо широкий діапазон використання, суворо обмежений довжиною шнура.

Бездротові

Ідеальне рішення для берегової рибної ловлі. Можуть бути двох типів - з центральним блоком і датчиком, а також без блоку, але з вбудованою начинкою всередині датчика. У ролі екрану в останніх ехолота виступає смартфон або планшет.

Серед основних переваг виділяється, безумовно, портативність і компактність. У функціоналі такі ехолоти дещо обмежені в силу впровадження слабшого випромінювача.

Так що ж краще?

Однозначної відповіді на питання немає, так як все дійсно індивідуально. Якщо ви зацікавлені у високій точності і вважаєте за краще працювати з професійними пристроями, беріть провідний ехолот. Якщо ж ви тільки відкриваєте для себе риболовецький світ і хочете отримати портативний гаджет, який дозволить отримати повну картину для аналізу, вибирайте бездротової.

Отримати професійну консультацію можна у фахівців магазину Aparat. Телефонуйте нам і ми допоможемо вам з непростим вибором.

 23.03.2020
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок