Чим добрі вело навігатори Гармін?

Навігатори для велосипедів Garmin призначені для поїздок по незнайомих місцях. Пристрої дозволяють подорожувати на двоколісному транспорті без карт, компасів і тривалих зупинок, щоб прокласти шлях в своєму смартфоні. Девайс кріпиться на кермо і виводить потрібну інформацію на невеликий дисплей.

У статті розглянемо вело навігатори Гармін - одні з найпопулярніших пристроїв в своєму сегменті.

Компактні і міцні

Ключова відмінність велосипедних навігаторів від автомобільних - їх габарити. Незважаючи на компактний розмір, прилади оснащуються переважно ємнісними акумуляторами. Невеликий дисплей дозволяє батареї працювати досить довго. Наприклад, модель Garmin Edge 520 здатна показувати дорогу велосипедисту протягом 15 годин без підзарядки.

Більшість моделей від компанії Garmin оснащуються протиударними герметичними корпусами. Безумовно конструкція не витримає удар об камінь, але гілки, трава і дощ - їй не страшні.

Міцне кріплення вело навігаторів Гармін міцно фіксує і утримує прилад під час швидкої їзди, по бездоріжжю і вибоїнах. Завдяки надійній стабілізації пристрою на кермі, дані про маршрут будуть весь час перебувати перед очима.

Переваги продукції Гармін

Виділимо ключові переваги вело навігаторів Garmin.

  • Можуть розраховувати відразу кілька маршрутів.
  • Відрізняються зручним форм-фактором.
  • Стримана колірна гамма дозволяє вписатися в дизайн практично будь-якого велосипеда.
  • Можуть показувати швидкість, дані про серцебитті, висоту підйому / спуску і інші параметри, важливі для велосипедиста.

Прилади Гармін читають більшість форматів навігаційних карт, що дозволяє користуватися сторонніми додатками безкоштовно.

Функція Track-Back дозволяє прокладати звичайний маршрут по вже збереженого треку для велосипедної їзди.

Для преміальних моделей можна докупити зовнішній блок з сонячною батареєю, що продовжить автономне час роботи ще на 20 годин.

Навіть найпростіші моделі вело навігаторів порадують власника багатою комплектацією. Зазвичай до неї входять один-два типу кріплення, USB-шнур і повноцінна інструкція.

 25.09.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок