Чим бездротовий ехолот для риболовлі краще

Ехолот - пристрій корисний і навіть незамінний. Особливо, якщо ви плануєте перетворити в своє хобі в постійне заняття і перейти на новий, більш професійний рівень.

На щастя, технології сьогодні пропонують досить цікаві рішення. Зокрема, зараз актуальний бездротовий ехолот для риболовлі. Нижче розповімо, чим він кращий і чому варто вибрати саме його.

Як працює

Принцип роботи бездротового ехолота досить простий і дещо відрізняється від класичного його варіанту. Тут є поплавок, до якого кріпиться спеціальний датчик. Він закидається вдалину водойми і поступово підтягується до берега, паралельно передаючи всю інформацію на екран телефону.

Синхронізація пристроїв проходить досить просто через спеціальний додаток. Зазвичай ніяких проблем з налаштуванням не виникає. Особливо, якщо ви подбали про покупку більш-менш надійного ехолота відомого виробника.

Переваги

Мабуть, основною перевагою і завданням бездротового ехолота є збір і передача даних про рельєфі, наявності риби та інших підводних об'єктів рибалці, що знаходиться на березі. Це зручно і дозволяє складати більш об'ємні підводні карти.

Є й інші, не менш важливі, плюси.

  • Прилад компактний і дуже легко транспортується до місця риболовлі.
  • Бездротова модель добре підходить для зимової та літньої риболовлі. З огляду на все тій же компактності безпроблемно поміщається в невелику лунку. Також витримує низькі температури.
  • Пристроєм легко керувати. Мінімум клавіш і простий інтерфейс: розбереться будь-хто. Крім того, ехолоти сумісні з будь-якими смартфонами і безпроблемно синхронізуються з ними через спеціальне програмне забезпечення.
  • Коштують бездротові ехолоти не так дорого, як вам могло б здатися на перший погляд. Разом з тим, ви отримуєте цілий комплекс корисних функцій: GPS, опція відображення дна в 3D, WiFi, трехчастотние датчик і багато іншого.

Звичайно, у бездротових ехолотів для риболовлі з берега функції дещо обмежені в порівнянні з класичними пристроями. Однак це жодним чином не впливає на необхідність мати подібний гаджет.

 15.10.2019
 (22 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок