Годинники водонепроникні 200 м в реальних умовах

Хронографи, які можна не знімати з руки під час контакту з водою - популярні досить давно. Але якщо раніше, такі пристрої, за своєю конструкцією, не відрізнялися від монофункціональних класичних годин, то сьогодні ринок помітно змінився. Годинники водонепроникні 200 м являють собою мультиспортивних гаджет. Якщо вірити виробники, з ними можна не тільки займатися будь-якими видами спорту, але і плавати в басейні, відкритій воді і навіть занурюватися на глибину (до певного нижнього рівня). Яким чином йдуть справи на практиці?

Кому потрібна така водонепроникність?

Водонепроникність в 20 АТМ (або 200 м) означає, що годинник призначений для повного контакту з водним середовищем і можуть працювати під тиском. Подібні моделі спортивних годин найбільш затребувані в таких сферах як:

  • Плавання на відкритій воді і в басейні;
  • Тріатлон;
  • Похід по пересіченій місцевості;
  • Фридайвинг;
  • Дайвінг.

Мультиспортивних функціонал

Спортивні годинник з водонепроникністю мають набір можливостей, з яким і справді можна не тільки бігати і плавати, а й займатися будь-якими активними видами спорту. У деяких водонепроникному годиннику (наприклад в Garmin) доступний GPS навігатор, датчик скорочень серця, VO2 max, крокомір і інші корисні функції.

Перше занурення

Одна з найбільш популярних моделей годинників з високим рівнем водонепроникності - Garmin Descent MK1. На початку ми вирішили випробувати, як такий годинник взаємодіють з водним середовищем. Для цього гаджет помістили в ємність з рідиною на 20 хвилин. В процесі, ми натискали кнопки і струшували годинник, імітуючи реальні умови. Дана перевірка була пройдена успішно і тепер прийшов час для справжнього занурення.

Максимальна глибина, на якій ми тестували пристрій - 9 метрів. Під водою годинник відображають основну інформацію, необхідну дайверу: поточна глибина, часом знаходження у воді і рівень тиску. Точність даних приємно здивувала, після звірки з інформацією знятої з професійного обладнання для дайвінгу. Вразив і дисплей годин. Незважаючи на невеликі розміри екран годин Garmin добре зчитувався навіть при відсутності сонячних променів.

 24.05.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок