Годинники спортивні водонепроникні: повсякденне використання

Різні моделі смарт годин мають різну ступінь захисту від води. Деякі виробники, на жаль, не вказують максимальний тиск і глибину, яку витримують їх вироби. У повсякденній експлуатації важливо знати, що можуть наручні годинники спортивноі водонепроникні. Мати уявлення про ту межі, за яку переходити - не бажано.

З годинником в душ

З одного боку, практично всі моделі спортивних годин з відміткою Water Resist можна використовувати під час купання в душі. При цьому, не варто регулярно мочити водотривкі моделі (на таких гаджетах виробник, як правило, не ставить ніяких відміток з максимальним рівнем). Такі пристрої витримують краплі поту і невеликий дощ, але при регулярному попаданні рясної маси води, досить швидко вийдуть з ладу.

Зворотний бік медалі при поході в душ разом з водонепроникними годинами - негативний вплив мила, гелів, шампунів і т.п. Хімічно активні і агресивні речовини можуть пошкоджувати водотривкі перегородки та акустичні мембрани.

Обмеження

  • Постійні удари і падіння (якщо пристрій не має додаткової ударостойкости) руйнує цілісність вологостійкості;
  • Не бажано стрибати і занурюватися в воду з великою швидкістю, якщо у вас на руці водонепроникний годинник;
  • Баня і сауна з високою температурою пара - не краще місце для використання спортивних водонепроникних годин.

Низькі і високі температури

Більшість годин з високим ступенем водонепроникності (дайверські моделі), пристосовані до роботи в холодній і гарячій воді. Також пристрої здатні витримати невеликий перепад температур при зануренні. При цьому, в таких умовах може порушуватися точність роботи пульсометра. Так як занурення в холодну воду без гідрокостюма - досить рідкісне явище, відповідно спортивно-туристичні годинники доцільно надягати поверх рукава. Більшість оптичних пульсометрів не можуть відображати коректну інформацію, навіть через тонкий шар тканини. Тому, в такій ситуації слід вибирати:

  • Одягати годинник під гідрокостюм і дати можливість влаштування контролювати зону пульсу;
  • Надягати поверх костюма і бачити при цьому екран, з необхідною інформацією.

У такій ситуації доцільно звернути увагу на нагрудний пульсометр. Пристрій йде в базовій комплектації деяких моделей, а для інших може бути придбаний додатково (якщо гаджет з ним сумісний).

 31.05.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок