Годинники спортивні водонепроникні: новинки від Garmin

Ще недавно компанія Garmin анонсувала випуск відразу декількох новинок в лінійці Forerunner: 45 / 45s, 245/245 music, 945. Вже зовсім скоро зазначені пристрої будуть доступні для замовлення. Які особливості у нових девайсів? І які годинники спортивні (водонепроникні) підійдуть конкретно для вас?

Молодші моделі

Garmin Forerunner 45 і 45s - пристрої, які ідеально підійдуть для людей, які нещодавно почали заняття бігом. Приставка «S» властива для версій з зменшеним розміром дисплея 39 мм (42 мм у основною версією). Відмінності по функціоналу - відсутні. Уже в базовій версії годин доступна система Garmin Coach (цифровий тренер, який допоможе оптимізувати тренування), акселерометр, GPS і VO2 max. Час автономної роботи - до 7 діб.

Стартова ціна Forerunner 45 - 5 999 грн.

Середній сегмент

Garmin Forerunner 245 можна віднести до «золотої середини». Самі годинник, за концепцією, нагадують FR 45, і відображають «фамільні» особливості лінійки Forerunner. При цьому, пристрій одержав злегка видозмінений циферблат і широкий вибір ремінців різних кольорів. Корпус годинника - водонепроникний. Саме завдяки цьому Гармін додала кілька нових режимів «Плавання». Крім того Forerunner 245 отримав динамічний відстеження бігу, удосконалений оптичний пульсометр і барометричний альтиметр.

Вражає те, що при постійному активному GPS навігаторі годинник може протриматися без підзарядки до 24 годин. У версії Forerunner 245 music, максимальний час роботи батареї знижується до 10 годин, при постійному прослуховуванні музики.

Стартова ціна Forerunner 245 - 9 399 грн.

Топова новинка

Garmin Forerunner 945 - одна з найбільш очікуваних моделей лінійки. У годиннику вбудований модуль NFC, завдяки якому пристрій підтримує функцію Garmin Pay. Для «старшої» моделі виробник підготував рекордну автономність - цілих 36 годин з включеним GPS! Гаджет можна використовувати як альтернативу портативного навігатора (завдяки підтримці перегляду карт і збільшеному дисплею).

Базову версію можна використовувати при заняттях будь-яким видом спорту. При цьому, компанія планує продавати на нашому ринку і версію «Триатлон», до складу якої входить високоточний нагрудний пульсометр.

Стартова ціна Forerunner 945 - 15 999 грн.

 05.06.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок