Годинники Гармін для бігу: вибирайте краще

Що потрібно сучасному бігунові? Якісне екіпірування, зручне взуття з амортизацією і девайс, який полегшує тренування. Сьогодні на піку популярності знаходяться годинник, які вміють рахувати витрачені калорії, частоту серцевих скорочень і навіть можуть показувати артеріальний тиск.Саме такі пристрої стануть незамінними помічниками для тих, хто регулярно бігає і веде здоровий спосіб життя.

Годинники Гармін для бігу - технологічні гаджети, які відрізняються не тільки відмінним функціоналом, але і стильно виглядають: більшість моделей оформлені у вигляді класичного наручного аксесуара з ремінцем і безелем. Поговоримо про моделях більш докладно.

Чим знаменитий годинник для бігу від Garmin

Чітке дотримання режиму, розрахунок навантаження і контроль фізичних показників - ось головні чинники, які дозволяють домогтися максимального результату в бігу. А бігові годинники Гармін допоможуть вам в цьому.

Розглянемо особливості цих популярних і потужних пристроїв.

  • Девайси оснащені високочутливими датчиками для контролю ЧСС і GPS-приймачем, що дозволяє фіксувати ваш пульс в навантаженні і розрахувати пройдений шлях. Все це допоможе скласти грамотний план тренувань.
  • Годинник синхронізується зі смартфоном, планшетом або ноутбуком. Слідкуйте за навантаженням і завантажуйте дані на сайт Garmin Connect, щоб провести глибокий аналіз результатів.
  • В асортименті Гармін представлена ​​велика різноманітність моделей: від найпростіших для новачків, до супер-потужних і функціональних для досвідчених спортсменів. А велика кількість кольорів дозволяє вибрати моделі на будь-який смак.

Також варто відзначити, що більшість бігових годинникіа відрізняються чудовим захистом від механічних впливів і вологи.

«Розумний годинник» для кожного

Пристрої Garmin відмінно виглядають в побуті. Крім того, вони можуть замінити повноцінні «розумні годинник»: гаджет приймає повідомлення зі смартфона, виводить на екран нагадування з зовнішніх пристроїв і сигналізує про вхідні дзвінки. Це зручно для зайнятих людей, які навіть під час пробіжки хочуть залишатися на зв'язку, але не бажають бігати з телефоном в руці.

Вибирайте біговий годинник Гармін і скоряйте нові вершини.

 17.03.2020
 (9 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок