Годинники для тріатлону Garmin Forerunner 945 що нового і скільки коштують?

ГОДИННИК НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Після безлічі витоків, Garmin офіційно представили не одну, а відразу п'ять моделей годинників для любителів бігу та тріатлону. Про решту моделях ми напишемо пізніше, а зараз зупинимося на флагманської моделі - Годинник для триатлону Garmin Forerunner 945.

Годинник є наступником досить популярних Forerunner 935, і як  раніше позиціонуються як годинник для бігунів і триатлетів. До всіх функцій, якими володіє модель з номером 935 додалося кілька нових функцій, які роблять новинку більш "розумними", включаючи підтримку безконтактних платежів і сховище для музики, яку ми вже бачили в серії Fenix ​​5 Plus і Vivoactive 3. Дизайн Forerunner 945, в цілому залишився тим самим.


До вже створених для відстеження активності виробник додав кілька профілів для катання на лижах, походів, ігри в гольф і т.д. Є і підтримка тренувальних програм Garmin Coach. Ще одна нова функція - Load Focus (Фокус тренувального навантаження), яка сортує історію тренувань по різних категоріях на підставі структури і інтенсивності тренувань. Forerunner 945 оснастили датчиком Pulse Ox, що дебютував в серії Fenix ​​5 Plus. Він дозволяє отримати дані про рівень насичення крові киснем. Ці дані, поряд з даними про висоту допомагають зрозуміти, наскільки добре організм переносить екстремальні умови. Також датчик допомагає отримати розширені дані про якість сну. Ще одна особливість, яку новинка успадкувала від Fenix ​​5 Plus - це підтримка повноцінних кольорових карт.

Карти можуть використовуватися для навігації, визначення місця розташування і побудови маршрутів з поверненням до вихідної точки. Garmin Forerunner 945 отримали підтримку безконтактних платежів Garmin Pay, музичний програвач з об'ємом пам'яті достатнім для зберігання до 1000 музичних треків, а також підтримку потокових сервісів Deezer і Spotify.

Спортсменки зможуть отримати доступ до нової функції відстеження менструального циклу, яка була додана в додаток Garmin Connect. Дівчата зможуть відстежувати цикли, реєструвати симптоми і отримувати поради по тренуванню в залежності від фази циклу. Forerunner 945 в комплекті з нагрудний датчик HRM-Tri та HRM-Swim.


Forerunner 945 оснащуються трансфлективний кольоровим НЕ сенсорним екраном з роздільною здатністю 240 х 240 пікселів, захищеним від ударів і подряпин склом Corning Gorilla Glass DX. Вага годин становить 47 грамів, що на 2 грами менше, ніж у попередника. Пристрій водонепроникне до 50 метрів (5АТМ). Час автономної роботи складає до 2 тижнів в режимі SmartWatch, до 10 годин в режимі GPS з музикою або до 60 годин в режимі UltraTrac.


Режим GPS без музики до 36 годин. Ціна і дата початку продажів Forerunner 945 вже зараз можна замовити за 599,99 доларів США з ремінцем синього або чорного кольору. У комплекті з датчиками HRM-Tri та HRM-Swim годинник пропонується за 749,99 доларів США. В наявності годинник з'являться через 2 - 3 тижні.

Годинник для триатлону

Очікувані МОДЕЛІ

  • Forerunner 945 Black Watch Only 010-02063-00
  • Forerunner 945 Blue Bundle 010-02063-10

Джерело: smartchasy.com

 01.05.2019
 (43 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок