Годинники для спорту з пульсоміром проти всіх

Ринок електронних асистентів для тренувань видозмінюється досить часто. Разом з цим трансформується і попит у покупців. За останні три місяці годинник для спорту з пульсоміром став найбільш продаваним пристроєм в сегменті, обігнавши навіть найдоступніші за ціною фітнес браслети. Мультиспортивні гаджети встигли обійти і звичні смарт годинник. Чи виправданий такий успіх?

Точність пульсометра

Порівнюючи з сучасними фітнес браслетами, спортивні годинник мають аналогічний за принципом роботи оптичний пульсометр. Чи не станемо стверджувати, що точність вимірювання і відображення даних серцевого ритму у спортивних годин на порядок вище, але швидкість фіксації змін відчутно краще. Що стосується смарт годин, то вони програють в тому, що не можуть похвалитися підтримкою синхронізації з нагрудним пульсомірів (більшість моделей). Тоді як годинник для спорту від Garmin поставляються разом із зазначеним приладом (або ж його можна придбати окремо).

Функціонал

Деякі смарт годинник має вбудованого голосового помічника. Спортивні годинник з пульсомірів і фітнес браслети, як правило, керуються виключно кнопками або сенсорами.

В іншому, повсякденний функціонал смарт хронографа і мультиспортивних годин - однаковий. У Garmin більш розвинена навігація і підтримка топографічних карт, без залучення сторонніх програм.

Автономність

У режимі «лайт» фітнес браслети мають найвищу автономність. При цьому, гаджет фіксує пульс, і вважає калорії не 24/7, а лише при активації даної функції. Спортивно-туристичні годинники, з урахуванням витрат електроенергії необхідної для нормальної роботи великого дисплея, мають значний запас автономності - до 7 днів. Активно тренуватися з годинником можна до 11 годин. При активації GPS і включення музики заряду акумулятора вистачить до 5 годин. Для порівняння, Apple Watch працюють до 1,5 дня в смарт режимі, до 5 годин в режимі «тренінг» і до 3-х годин з активною навігацією і музикою.

Висновок

По суті, Garmin презентує звичні для багатьох смарт годинник, які в повній мірі пристосовані для занять різними видами спорту, туристичних походів, риболовлі, полювання і т.д. Кожна деталь корпусу підібрана і зроблена таким чином, щоб користувач не зустрівся з ситуаціями, коли йому необхідно зняти з зап'ястя розумний гаджет.

 20.05.2019
 (45 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок