Годинники для спорту з пульсоміром

Розумні годинники вже встигли стати непоганою альтернативою класики. Купити спортивний годинник з пульсоміром означає взяти під контроль більшість життєво важливих показників. Наскільки важливо звертати увагу на виробника пристрою? І коштувати платити більше, якщо на ринку існують бюджетні моделі?

Все під контролем

На ринку спортивних смарт-годин зустрічається багато моделей, які йдуть в комплекті з портативним пульсомірів. Безумовно, використовувати його в повсякденному в житті, постійно - недоцільно (якщо тільки немає відповідних рекомендацій лікаря), але при заняттях активними видами спорту дане пристосування значно зменшує ймовірність похибки даних. Наприклад в годиннику Garmin аксесуар розміщується на грудях (максимально близько до серця) аналізуючи частоту скорочення серця. Саме на підставі цих даних, в парі з крокоміром, система надасть підказки для поточного і майбутніх тренінгів, вкаже коли і скільки потрібно відпочивати, а також допоможе знайти оптимальний темп активності.

Для атлетів

Спорт - це в першу чергу боротьба з самим собою. Ідеально, коли проти вас виступає віртуальний суперник, який одночасно стає кращим асистентом. У більшості пристроїв компанії Garmin доступна функція синхронізації даних з системою Garmin Connect (зіставляйте свої результати з іншими користувачами системи). Яскравий дисплей з антибликовой технологією активується при одному погляді користувача. На циферблаті завжди можна дізнатися про рівень кисню в крові, подивитися прогноз по часу певного відрізка або дистанції в цілому або дізнатися пройдену відстань покроково або в метрах. Спортивні годинник Garmin дозволяють дізнатися погоду в тому чи іншому місці, в реальному часі, а також слідувати до місця за допомогою вбудованого GPS.

Важливо стежити за здоров'ям не тільки при заняттях, але і під час відпочинку. Деякі спортивні годинник (такі, як Garmin Fenix ​​5x) обладнані технологією оптичного вимірювання пульсу на зап'ясті. Не потрібно носити портативний пульсометр 24/7, ваш годинник будуть стежити за роботою серця і кровообігом постійно.

 12.04.2019
 (27 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок