Годинники для бігу з пульсоміром: кращі з кращих

Раніше годинники для бігу були компромісом між статусом і зручністю, естетичністю і функціоналом. Годинники для бігу як і раніше поступаються в продажах «розумним» годинникам і фітнес-трекерам. Тим не менш, зараз ринки смарт-годинників і годинників для спорту - з'єдналися в одне ціле. Представляємо власний рейтинг пристроїв, які не тільки спрощують життя, але і стануть незамінним помічником при заняттях спортом.

Вибір за фактами

  1. Garmin Fenix ​​5s. Годинники Гармін для бігу, відмінно підходять також для занять іншими видами спорту. Fenix ​​5s - поліпшена модифікація Fenix ​​5, які заслужено вважалися найкращими на ринку. Точне вимірювання показників активності і здоров'я, просунутий пульсометр, наявність фірмової навігації Garmin (яка до цих пір не має конкуренції). З недоліків - ціна, яку не можна назвати доступною для кожного (вартість пристрою - від 14 700 грн).
  2. Garmin Forerunner 735 XT. У комплекті, в парі з годинником, користувачі отримують пульсометри на зап'ястя. Завантаження безкоштовних циферблатів з Connect IQ Store, живе відстеження (live tracking) і автоматична вивантаження даних в Garmin Connect. Вам залишається думати тільки про заняття, все інше зроблять цей годинник для бігу. Водостійкий корпус пристрою і силіконовий ремінець досить легкі, практично не відчутні на руці. Вартість - від 13 468 грн.
  3. Garmin Forerunner 230. Більш доступна модель з цікавим дизайном: великий циферблат і акуратний ремінець роблять цю модель унісекс. Коли колір або матеріал ремінця приїдається, останній можна легко замінити з фірмовою функцією QuickFit. Цікаво, що ваш Forerunner 230 здатний відобразити рівень засвоюваності кисню в організмі. Такі годинники для бігу мають можливість бездротової синхронізації з екшн-камерами. Автономності батарейки вистачає на 16 годин активної роботи, без підзарядки. Вартість - від 8 204 грн.
  4. Garmin Forerunner 10. Класичний годинник для бігу. Так вельми лаконічний дизайн, та монохромний екран, але при цьому чудовий функціонал. Крокомір, функція Virtual Partner (змагання з «цифровим» суперником, для поліпшення ефективності тренінгу) і просунута система оповіщень / попереджень при забігу. Forerunne 10 видасть звуковий сигнал при закінченні кола (тренування) і виведе на екран заліковий час. Все просто і доступно. Вартість - від 4 004 грн.
 11.04.2019
 (29 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок