Годинник для бігу з пульсометром і як це працює

Годинник з пульсометром можуть здатися цілком безглуздим гаджетом. Якщо не вміти ними користуватися за призначенням. На щастя, з цього питання є цілі спортивні гайди від професійних тренерів. І сьогодні ми спробуємо коротко пояснити як це працює насправді.

Отже, перед нами годинник для бігу з пульсометром. Надягаємо їх і виходимо на бігову доріжку або спортивний майданчик. Включаємо і ... починаємо стежити.

А за чим стежити?

Звичайно ж, за серцевим ритмом. І тут є деякі особливості, про які вам точно варто знати.

  • Початківцям спортсменам слід залишатися на рівні аеробного навантаження і працювати на витривалість. Оптимальна ЧСС при такому бігу становить 120-130 ударів в хвилину. Як правило, це біг підтюпцем.
  • При підготовці до тренування варто потримати пульс на позначці 130-145 ударів в хвилину. Це допоможе тілу прийти в тонус і підготуватися до більш складним навантаженням.
  • Оптимальний показник пульсу під час інтенсивних тренувань і бігу на середній швидкості - 165 ударів в хвилину. Однак не варто перевищувати цю норму до 175 і вище. В цьому випадку займатися варто тільки під контролем освіченого фахівця і тренера зі стажем.

До речі, пульсометр також допомагає і схуднути. Для цього вам достатньо розганяти ЧСС на рівні 160-165 ударів в хвилину і бігати з інтервалами. Пам'ятайте, що постійно підтримувати пульс в такому стані шкідливо і може стати причиною розвитку багатьох хвороб. Тому тренуватися теж варто з розумом.

Який годинник підійде?

Для вимірювання пульсу підійде найпростіший годинник з подібною функцією. Особливо, якщо ви тільки починаєте свою спортивну кар'єру. Погодьтеся, зайві витрати на гаджет з безліччю непотрібних характеристик абсолютно ні до чого.

Професійним же спортсменам можна задуматися про придбання більш просунутої моделі спортивних годинників з великим набором можливостей. З такими ви зможете стежити за собою не тільки під час тренування, але і складати аналітичну картину після неї і в процесі всього тренувального періоду.

Відзначимо, що в магазині Aparat є різнопланові годинники з пульсометром. Вибирайте кращу модель для себе і займайтеся спортом розумно.

 18.02.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок