Годинники для бігу з пульсоміром і інші пристосування в спорті

 Якщо раніше для відстеження результатів і ключових показників тренінгу спеціальне обладнання було поширене виключно серед професіоналів, то сьогодні без гаджетів не обходиться більшість ранкових пробіжок країни. Смартфон, фітнес браслет, годинники для бігу з пульсоміром і інші пристрої стали гарантією якісного і що не менш важливо безпечного тренінгу.

Стежимо за зоною пульсу

Деякі атлети дотримуються думки, що стежити за власним пульсом, під час забігу - не їсти необхідністю. Насправді - це ключовий ознака стану серцево-судинної системи. Новачкам годинник з пульсомірів допоможуть провести експрес діагностику власного здоров'я і вкажуть на темп (рівень) тренінгу, якого слід дотримуватися надалі. Спортсмени зі стажем крім турботи про власне здоров'я отримують можливість спостерігати за змінами показників в залежності від варіацій тренування і при змінах частоти занять.

Можливі варіанти

Портативний пульсометр (нагрудна стрічка зі спеціальним сенсором) - один з найбільш ефективних і точних способів відслідковувати частоту скорочення серцевого м'яза. На деяких годиннику для бігу вбудований цифровий пульсометр, який за своїми можливостями не поступається портативним аналогам. Наприклад Garmin Forerunner 935 стежить за пульсом користувача 24/7 (частота аналізу раз в 2 секунди). Саме тому такий годинник стануть найкращим помічником при занятті спортом, в будь-яких умовах. Garmin FR 935 підкажуть, коли атлет вийшов за рамки допустимої частоти скорочення серця.

Підходимо до вибору комплексно

В даний момент ринок розвинений досить добре, а значить придбати годинник з пульсомірів можна навіть з мінімальним бюджетом. Звертати увагу, в першу чергу, слід на основні можливості, які стануть у нагоді під час тренінгу: пульсометр, калькулятор калорій, крокомір і т.д. Відмінність більш преміальних моделей в підтримці просунутих функцій, таких як: система GPS навігації, барометричний альтиметр, водонепроникний корпус. Топові моделі (наприклад деякі гаджети Garmin) хоч і мають зовнішність годин, за своїм функціоналом дублюють повноцінний бортовий комп'ютер.

 06.05.2019
 (37 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок