Годинники для бігу з пульсоміром Garmin Forerunner 235

Спортивні годинники для бігу, на відміну від стандартних смарт-годин, повинні мати не тільки "симпатичний" зовнішній вигляд, але і відмінно справлятися зі своїм основним завданням - точно фіксувати результат тренування. Garmin Forerunner - годинник для бігу з пульсоміром, акцент в яких саме на їх здатності безпомилково визначати час, дистанцію, темп забігу, а також постійно відстежувати стан самого атлета як під час занять, так і у спокійному стані.

Перша зустріч

Forerunner 235 - «типовий» представник сімейства Garmin. Компактний корпус, який виконаний в чорному або чорно-блакитному кольорі. Не так давно в Україні стали доступні також годинник в чорному кольорі з марсаловимі вставками. Компактний дисплей захищений мінеральним склом. Роздільна здатність екрану - 215 х 180 (при розмірі 1,23 "), що дозволяє розглянути найдрібніші деталі навіть під яскравим сонцем. Акумулятора Garmin Forerunner 235 вистачає на 6 днів роботи без підзарядки, в режимі smart-watch, і близько 11 години при активації GPS . Примітно, що стандартний, на перший погляд, кабель USB (для зарядки годин і передачі даних на зовнішні пристрої) підключається на спеціальні датчики розташовані біля пульсометра. Саме тому в годиннику немає роз'єму microUSB.

Як на ділі

Garmin Forerunner 235 вимірює пульс за допомогою спеціального гаджета - пульсометра, який необхідно встановити на грудній клітці, безпосередньо біля серця. Примітно, що за допомогою оптичного пульсового вимірювача Elevate можна вирушати на тренінг без закріплення стрічки з датчиком. Годинник буде точно відображати ритм серцебиття і шляхом його вимірювання на зап'ясті.

Для максимальної персоналізації пристрою існує Connect IQ. Після синхронізації вибирайте вподобаний циферблат і розширюйте можливості гаджета. Garmin Connect дозволить завантажити детальний план тренувань на певний період. Forerunner 235 стане своєрідним цифровим тренером.

Годинники можуть відобразити дистанцію, її час і темп без додаткового зовнішнього сигналу. Для цих цілей Garmin Forerunner 235 укомплектований акселерометром. Після активації GPS навігації ваші спортивні годинник допоможуть не тільки з тренуванням, а й з самим маршрутом. Плануйте, досліджуйте нові місця для забігів - без побоювання.

 16.04.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок