Годинник для бігу з пульсометром: все про вибір девайса

Всіх бігунів, неважливо новачків або професійних спортсменів, рано чи пізно відвідує думка про те, що потрібно збільшити ефективність тренувань. А допоможе в цьому спеціальний годинник, оснащений пульсометром.

Годинник для бігу з пульсометром - зручний і функціональний девайс, що дозволяє оцінити результативність тренування. Навіть найпростіші моделі допоможуть відслідковувати частоту серцевих скорочень.

Крім того, ці гаджети здатні підрахувати пройдені кілометри. При цьому не має значення бігаєте ви по пересіченій місцевості або по стадіону.

Які бувають?

Розглянемо функції пристроїв з пульсометром на прикладі техніки від відомого бренду Garmin. Ці девайси стилізовані під звичайний годинник, але доповнені інформативним дисплеєм для виведення даних. Вони синхронізуються зі смартфоном, дозволяючи управляти деякими його функціями.

Якщо ви новачок, вам підійдуть недорогі бюджетні моделі, наприклад, Forerunner 10 або Forerunner 30. Ці гаджети початкового рівня обладнані:

  • невеликим чорно-білим екраном;
  • пульсометром Elevate;
  • функціями «автопауза» і «автоматичний початок кола»;
  • технологією GPS.

Крім того, ці моделі дозволять завжди залишатися на зв'язку, так як будуть подавати вібросигнал при надходженні вхідного дзвінка або отриманні повідомлення.

Більш досвідченим бігунам ми радимо вибрати що-небудь з лінійки Vivoactive 3: годинник цієї серії обладнаний GPS-приймачем фірмовою системою безконтактних платежів Garmin Pay. Ви можете легко персоналізувати пристрій, встановивши барвистий циферблат (благо, Vivoactive 3 оснащені кольоровим дисплеєм). Пристрій уміє визначати показник VO2 max і спортивний вік. Також він буде стежити за рівнем вашого стресу протягом дня.

Стиль і функціональність

Представлені на ринку моделі спортивних годинників - не тільки «розумні» і технологічні пристрої: вони також можуть виступати в ролі стильного аксесуара. Причому в каталозі Garmin присутня безліч моделей з класичним для годин дизайном.

З годинником для бігу ви завжди будете в курсі вашого стану. Вони дозволять поставити нові рекорди і завжди залишатися на вершині.

 03.02.2020
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок