Годинники для бігу Garmin: особливості та переваги

Якщо ви любите біг так само, як і ми, то поспішаємо познайомити вас з гаджетом, який зможе якщо і не поліпшити, то якісно вплинути на вашу результативність. Все вірно, мова йде про годинник для бігу.

Зокрема, пропонуємо обговорити сучасний годинник для бігу Garmin. Якщо ви все ще не чули про них, то інформація нижче буде дуже навіть корисною. Не будемо тягнути: до справи.

Навіщо потрібні годинник для бігу

Біг - спорт досить агресивний. І якщо підходити до нього необдумано, то можна дуже легко нанести шкоду здоров'ю. Спортивні годинник якраз були створені для того, щоб знизити всі ризики до мінімуму.

Наприклад, оптимальна кількість серцевих скорочень під час бігу - 120-140 ударів в хвилину. Показника такого досягти досить непросто. Особливо, якщо ваш організм не натренований. І тут вступають в роботу годинник з можливістю відстежити пульс. Як тільки його відмітка перевищила рекомендовані показники, потрібно знизити інтенсивність тренування.

Крім основного свого призначення (вимірювання пульсу) спортивно-туристичні годинники можуть виступати в ролі шагомера, вимірювати пройдену відстань в кілометрах, контролювати відтворену музику на смартфоні і багато іншого. Також у багатьох сучасних моделях є функція розумного будильника, який спрацює в оптимальну фазу сну, коли пробудження можна вважати правильним.

Переваги годин Garmin

Garmin - вузькопрофільна фірма, яка спеціалізується на розробці GPS і спортивних гаджетів. Так, годинник від виробника володіють чималим запасом корисних властивостей.

  • У годиннику є вбудований датчик GPS, який дозволяє відстежувати ваше місце розташування і шлях з точністю до метра.
  • Всі моделі оснащені протиударним і волого пилонепроникним корпусом. Навіть якщо ви потрапите в негоду під час тренування, то переживати з цього приводу точно не варто.
  • Кожен користувач може безкоштовно завантажити спеціалізований індивідуальний план тренувань Garmin Coach. Зручно, швидко, ефективно.

Як бачите, годинник Garmin - це дійсно корисний девайс для всіх, хто так чи інакше пов'язаний зі спортом. Користуйтеся і тренуйтеся на благо здоров'ю, а не навпаки.

 03.12.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок