Бездротовий велокомп'ютер з підсвічуванням і навіщо він потрібен велосипеду

А як думаєте ви - велокомпьютер дійсно потрібен велосипеду або це ніщо інше, як спосіб задовольнити чергову непотрібну списку бажань велосипедиста? Поспішаємо запевнити вас, що гаджет дійсно корисний і актуальний. Звичайно, якщо ви займаєтеся велоспортом.

Наприклад, бездротовий велокомп'ютер з підсвічуванням допоможе не тільки дізнатися справжню швидкість пересування, але також і надасть дані про все пробігу. Маючи останні, ви зможете вчасно провести техобслуговування своєму «коню» і в майбутньому уникнути негативних наслідків.

Як це працює?

Принцип роботи бездротового велокомпьютера досить простий. Вся справа в специфічному герконового датчику. За ним, у осі колеса, кріпиться випромінювач сигналу, який згодом передає дані на наступник. Прилад фіксує швидкість обертання колеса і в результаті дає загальне уявлення про швидкість, пройдену відстань і інших параметрах.

Відзначимо, що деякі моделі працюють на основі GPS-навігації.

Що вміють сучасні велокомп'ютери?

Велокомпьютер - це дуже багатофункціональна техніка, яка може відобразити як ключові параметри (загальний і поточний пробіг, швидкість, актуальний час), так і безліч додаткових відомостей.

Так, деякі велокомп'ютери відображають:

  • Поточну, середню швидкість, а також автоматичне їх порівняння між собою;
  • Пробіг, пройдений за останній день їзди;
  • Поточну і середню частоту обертання педалей;
  • Час у дорозі;
  • Висоту, довжину спуску і підйому, кут нахилу;
  • Температуру повітря;
  • Частоту вашого пульсу і інші цікаві показники.

Функцій у велосипедного комп'ютера може бути величезна кількість, однак якщо половина з них вам абсолютно не потрібна, рекомендуємо не переплачувати і брати оптимальну модель під свої потреби. Єдиний момент - радимо звернути увагу на моделі з підсвічуванням: працювати з такими в сутінках і при поганому освітленні набагато комфортніше і безпечніше.

Нагадаємо, що в магазині Aparat великий вибір велокомпьютеров на будь-який смак. Вибирайте гаджет собі по духу.

 02.12.2019
 (15 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок