Бездротовий велокомп'ютер з підсвічуванням і навіщо він потрібен

Велокомп'ютери залишаються в топах кращих і найнеобхідніших гаджетів для велосипеда. Причому не тільки серед професіоналів, а й любителів, які всіляко розвивають своє хобі.

Сьогодні розповімо, для чого потрібен бездротовий велокомп'ютер з підсвічуванням і в цілому - в чому його , переваги і необхідність. Почнемо.

Необхідність велокомп'ютерів

Навряд чи ви будете сперечатися з тим, що будь-який велосипед потребує своєчасного обслуговування. Ланцюги потрібно змащувати, шини підкачувати, бруд видаляти і ще багато чого важливого робити в принципі. Так ось, велокомп'ютер допоможе це робити вчасно і не тягнути до останнього.

Все просто: ви бачите пробіг, розумієте в якому реальний стан знаходиться ваш велосипед і надаєте йому відповідне обслуговування. Правда, показники пробігу - не єдине, що може робити комп'ютер.

Серед функцій велокомп'ютера можна зустріти:

  • Показники поточної, середньої і максимальної швидкості пересування;
  • Пробіг за день, окремий період або весь час;
  • Поточний час і час, який ви перебуваєте в дорозі;
  • Лічильник вашого пульсу;
  • Показники поточної висоти, температури повітря, вологості, кут нахилу підйому/спуску і т.д.

До речі, навіть якщо ви їздите тільки в денний час, все ж рекомендуємо брати велокомп'ютер з підсвічуванням. Звичайно, краще бездротовий. Про такий вибір ви точно не пошкодуєте.

Який вибрати?

Який з усіх можливих варіантів велокомп'ютерів вибрати - питання цікаве. Однак якщо ви прислухаєтеся до своїх внутрішніх бажань, то зробити це буде набагато простіше.

Умовно велонавігатори можна розділити на 3 великі групи.

  • З мінімумом необхідних функцій - спідометр, годинник, показник пройденого пробігу.
  • З оптимальним набором функцій, які дозволяють відстежувати актуальний стан велосипеда і динаміку своїх особистих успіхів.
  • З максимальним функціоналом, включаючи різноманітні датчики для відстеження показників організму спортсмена. Це вибір професійних спортсменів, які катаються не лише для душі, а й займаються велоспортом на відповідному рівні.

Якщо вас зацікавила ця тема, ласкаво просимо в магазин Aparat. У нас є все що потрібно любителям велоспорту та активного життя.

 15.03.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок