Бездротовий велокомп'ютер Garmin: види і особливості

Сьогодні, сучасні електронні технології стають доступними навіть в тих областях, в яких, здавалося б, в них немає особливої ​​необхідності. Однак, при більш детальному вивченні питання, виявляється, що непотрібний, на перший погляд, гаджет може стати вельми корисним придбанням.

Це в повній мірі відноситься і велокомп'ютер, які можуть бути особливо ефективними при далеких туристичних поїздках і професійному занятті велоспортом.

Кращі в своєму нинішньому вигляді

Велокомпьютер являє собою компактний прилад, що виконує розрахунок і аналіз даних, які він отримує з датчика-геркона, закріпленого на велосипедної вилці і фіксуючого кількість обертів колеса і швидкість його обертання. Отримані параметри руху байка виводяться на дисплей велокомпьютера.

Випускаються провідні пристрої, які отримують дані від геркона по дроту, і бездротові, в яких інформація передається по радіоканалу. У багатьох випадках, велосипедисти віддають перевагу саме другому варіанту.

Купити бездротовий велокомп'ютер в Україні можна різних виробників, однак найбільшою популярністю користуються гаджети американської компанії Garmin. Вони відрізняються високою надійністю, точністю показань, стійкістю до механічних і природних впливів і вражаючою функціональністю.

Види велокомп'ютерів Garmin

Велосипедні комп'ютери американського бренду представлені чималою кількістю моделей, що відрізняються, в основному, кількістю функцій. З огляду на це, велогаджети можна умовно розділити на:

  • найбільш прості, що інформують користувача про швидкість руху, поточний час і часу в дорозі, загалом кілометраж, пройдений з моменту установки пристрою;
  • більш «просунуті», здатні, крім стандартних показників, обчислити середню швидкість руху на окремій ділянці, щоб розрахувати маршрут подорожі або виконати аналіз тренування. Пристрій також показує кількість кілометрів в прокладеному маршруті. Крім того, гаджети, зазвичай, наділяються підсвічуванням дисплея, датчиком зарядки акумулятора, пульсомірів, термометром і портом USB, що дозволяє комутувати гаджет з ПК;
  • професійні, використовувані у велоспорті під час тренувань. У комплект може входити кардиодатчики, GPS-навігатор, метеостанція, лічильник калорій і так далі. Професійний велокомпьютер здатний обробляти великі обсяги інформації, що дозволяє зробити тренувальний процес максимально ефективним.
 08.08.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок